Menü
Blog
DE | EUR
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort
  • Farbe (17)
  • Welche Jahreszeit? (3)
  • Dicke (3)
  • Verwendung (27)
  • Stoffart (12)
  • Dehnbarkeit (4)
  • Für wen? (4)
  • Muster Motiv (13)
  • Angebot (2)
  • Verfügbarkeit (2)

  1-48 von 434

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  OUTLET

  In unserem Outlet finden Sie viele Sonderangebote und saisonale Ausverkäufe. Dies ist eine Abteilung für alle Ausverkaufs-Süchtige. Hier finden Sie unsere berühmten Delux-Beutel, Patchwork-Beutel, aber auch das Ende von Serien und Produkte reduziert aus anderen Gründen. Wir arbeiten an der Erweiterung unseres Outlet und wir laden Sie ein, unseren Fortschritt zu verfolgen.

  1-48 von 434

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  MEGA WYPRZEDAŻ TKANIN

  Nasza oferta to wysokiej jakości tkaniny, dzianiny oraz akcesoria dedykowane osobom, które lubią szyć. Kategoria Wyprzedaż tkanin i dzianin, którą stworzyliśmy dla oszczędnych klientek (oszczędność to cnota!), odzwierciedla szerokie spektrum produktów, jakie proponujemy w sklepie Dresówka.pl. Co dokładnie można u nas kupić, a co za tym idzie również znaleźć w kategorii „Wyprzedaż materiałów”. Dresówki pętelkowe, dresówki drapane, dzianiny bawełniane, melanże, jersey, muślin, ortalion, polar, welur, żakardy, ekoskóra, materiały gładkie i we wzory – wszystko to znajdziesz w naszym asortymencie. Nie ograniczamy się, co pozwala nam na częste aktualizowanie kategorii „Wyprzedaż materiałów”. Wyprzedaż tkanin i dzianin trwa u nas przez cały rok!

  Nasze wyprzedaże obejmują rabaty o różnej wysokości. Niektóre materiały wyprzedażowe są przecenione nieznacznie, podczas gdy inne można kupić taniej o nawet kilkadziesiąt procent. Ceny są na bieżąco aktualizowane. Kategorię „Wyprzedaż materiałów” warto śledzić na bieżąco, by zwiększać swoją szansę na ustrzelenie najniższych cen. Nasze artykuły wyprzedażowe nie są w żaden sposób wybrakowane. Nie odbiegają jakością od innych produktów oferowanych przez nasz sklep. Ich wyróżnikiem jest odpowiednio niższa cena. Nie owijajmy w bawełnę: w naszym sklepie naprawdę warto polować na wyprzedaże!

  Dlaczego sklep Dresówka.pl?

  Wyprzedaż tkanin i dzianin to okazja, by kupić materiały w cenie więcej niż korzystnej, choć uczciwe ceny to nasza domena także poza kategorią „Wyprzedaż materiałów”. Nieprzypadkowo jesteśmy pierwszym wyborem wielu zawodowych krawcowych i projektantek ubrań, co nie oznacza, że nie wybierają nas początkujące amatorki odzieżowego handmade'u. Wręcz przeciwnie w naszym sklepie zaopatrują się entuzjastki sztuki krawieckiej, w tym młode mamy lubiące od czasu do czasu uszyć coś dla swoich maluchów. Nie różnicujemy naszych klientek, każdej oferując starannie wyselekcjonowane tkaniny i dzianiny oraz wszystko to, czego potrzeba do własnoręcznego wykonania przepięknych bluzek, sukienek i innych części garderoby. Stawiamy na jakość i szeroki wybór materiałów, co sprawia, że marka sklepu Dresówka.pl opiera się w szczególności o zadowolenie naszych klientek.

  Każdy materiał, który trafia na naszą wyprzedaż tkanin, jest dokładnie sprawdzany pod względem takich cech, jak ogólna trwałość czy zachowanie podczas noszenia. Nasze tkaniny i dzianiny są bardzo szczegółowo opisane. Zanim jakąkolwiek wybierzesz, możesz zapoznać się z jej składem surowcowym, gramaturą, wyczerpującymi informacjami o możliwościach zastosowania itp. Dotyczy to również artykułów wyprzedażowych. Wyprzedaż tkanin i dzianin nie zmienia naszego podejścia do prezentacji poszczególnych produktów. Dbamy o to, by kupujący wiedział, jaki materiał otrzyma, gdy dotrze do niego kurier.

  Strefa niskich cen to materiały gładkie, materiały we wzory, tkaniny, dzianiny, wykroje i inne produkty. Większość z nich pozwala uszyć piękne bluzki, spódnice, sukienki, tuniki i tekstylne elementy wyposażenia wnętrz. Nasza wyprzedaż tkanin to często produkty o unikatowym charakterze. Przede wszystkim dotyczy to naszego „Środowego outletu”, czyli kategorii zawierającej materiały, które nigdy nie trafiły do stałej sprzedaży, w tym serie limitowane, próbne drugi itp. „Środowy outlet” to najlepsze miejsce na znalezienie prawdziwych perełek w niebywale niskich cenach. Materiały te mogą zawierać drobne skazy, oczka lub plamki, co nie wpływa na ich jakość. Produkty z kategorii „Środowy outlet” pozwalają uszyć wspaniałe ubrania i dekoracje, a unikalne wzory naszych outletowych materiałów, to idealny sposób na stworzenie charakterystycznych, niepowtarzalnych wyrobów!

  + show more