Menü
Blog
DE | EUR
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  39 Artikel

  STEPPSTOFF

  Wir sind stolz auf unser Steppstoff Angebot. Wir haben die Produktion unserer eigenen Muster und Designs begonnen, aber wir bieten auch klassische gesteppte Materialien an. Die Steppstoffe sind gefuttert. Steppmuster treten in einer Vielzahl von Techniken, Formen und Schichtungsvarianten vor. Das Beste im Herbst-Winter Saison, um Oberbekleidung zu nähen: dicke Sweats, Jacken, modische Mäntel, sowie Flicken und Zubehör in anderen Projekten.

  39 Artikel

  PIKÓWKI

  Pikówka nieprzypadkowo cieszy się dużą popularnością. Dobrą prasę zawdzięcza swoim praktycznym właściwościom. Pikówka to materiał zapewniający doskonałą termoizolację, skutecznie chroniąc przed zimnem, wiatrem i deszczem. Ponadto pikówka jest przyjemna w dotyku i świetnie się nosi, a także charakteryzuje się wysoką trwałością, co sprawia, że odzież wykonana z pikówki na długo zachowuje swoje właściwości. Ogromną zaletą pikówki jest łatwość w utrzymaniu. Materiał ten wykazuje imponującą odporność na zabrudzenia i bezproblemowo daje się wyczyścić. Jego powszechne stosowanie przez przemysł odzieżowy i branże wnętrzarską nie jest więc niczym zaskakującym.

  Co można uszyć z pikówki? Spektrum możliwości jest ogromne, a fakt, że pikówka jest wdzięcznym materiałem do pracy sprawia, że chętnie sięgają po nią krawcowe na różnych poziomach zaawansowania. Prawdopodobnie najpopularniejszym zastosowaniem pikówki jest odzież na jesień i zimę, przede wszystkim ciepłe kurtki i kamizelki, choć w zależności od rodzaju pikówki materiał ten nadaje się również na ocieplane bluzy, spodnie, spódnice, sukienki, a także dodatki, takie jak czapki czy modne kominy. Osobną kategorią są elementy wyposażenia wnętrz, które również wytwarza się z pikówki. To np. kołdry, pościele i poduszki. Pikówka doskonale sprawdza się również jako materiał na śpiwory. Spotkasz go w każdym szanującym się sklepie alpinistycznym.

  Pikówki w sklepie Dresówka.pl

  Nasza oferta dzianin pikowanych to dla nas powód do dumy. Zapoczątkowaliśmy produkcję własnych dzianin i projektów, ale posiadamy w asortymencie również pikówki innych producentów. Każda z nich przeszła szczegółową kontrolę jakości, zanim została włączona do naszej oferty. Dzięki temu nasze pikówki prezentują najwyższą jakość. Siła asortymentu sklepu Dresówka.pl to różnorodność i nie inaczej jest w przypadku kategorii „Pikówki”. Które spośród dostępnych w naszym sklepie materiałów pikowanych cieszą się największym wzięciem? Częstym wyborem jest wysokiej jakości tkanina pikowana niciowo w popularnym wzorze „Kwadraty”, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, m.in. granato