Menu
Blog
PL | EUR
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  1 produkt(ów)

  1 produkt(ów)

  Zaczarowanie dzianiny t-shirt (single jersey)

  Z materiałami, które znajdują się w naszej ofercie, możesz wyczarować dosłownie wszystko. Jeśli jednak zależy Ci na prawdziwej magii, czasem trzeba sięgnąć po bardziej niekonwencjonalne rozwiązania. Takie również mamy do zaoferowania w sklepie Dresówka.pl. Materiały w magiczne wzory to wyjątkowe dzianiny t-shirt (single jersey). Na czym polega ich wyjątkowość? Materiały te w kontakcie ze światłem słonecznym nabierają nowych barw. Wszystko dzięki opatentowanej metodzie druku PRIZMA. Na materiał naniesione zostały farby, które w kontakcie z promieniowaniem słonecznym nabierają kolorów i zmieniają swoje nasycenie, mieniąc się zupełnie innymi odcieniami. Metoda druku PRIZMA oprócz „magicznych” właściwości oznacza wysoką trwałość wzoru, delikatnie wyczuwalnego i nie pękającego przy rozciąganiu.

  Nasze materiały w magiczne wzory prezentują się co najmniej nietuzinkowo. Wyglądają świetnie jako różnego rodzaju t-shirty, bluzki, cienkie bluzy, sukienki, tuniki, spodnie czy legginsy. „Magiczne” materiały pozwalają uszyć zarówno odzież dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najmłodsi je po prostu uwielbiają. Z jednej strony ze względu na ich właściwości, a z drugiej – z uwagi na wiele milutkich wzorów, w jakich występują nasze „magiczne” materiały. Magiczne króliki, słonie czy dinozaury – oto nasze zaczarowane propozycje dla najmłodszych. Spróbuj uszyć dla dziecka coś magicznego i spraw, by Twoja pociecha poczuła się jak bajkowa postać ze wspaniałego, zaczarowanego świata!

  Materiały w magiczne wzory w sklepie Dresówka.pl

  Materiały w magiczne wzory, które oferujemy w sklepie Dresówka.pl, są produktami najwyższej jakości. To doskonałe gatunkowo dzianiny jednołożyskowe (obie strony materiału posiadają gładką fakturą; na prawej stronie widać biegnące wzdłuż kolumienki; lewa strona to biegnące w poprzek rzędy oczek. Dzianina zawiera domieszkę elastanu. Dzięki temu jest rozciągliwa, elastyczna, bardzo dobrze się układa. Materiały magiczne we wzory są gładkie i cienkie. Wykonane opatentowaną metodą druku PRIZMA wzory, które zmieniają barwy pod działaniem promieni UV (światła słonecznego), nie wpływają na właściwości użytkowe naszych „magicznych” dzianin. Wzory są przyjemne w dotyku i trwałe. Rozciąganie czy intensywne użytkowanie nie powoduje widocznych zniekształceń nadrukowanych motywów.

  Materiały w magiczne wzory świetnie sprawdzają się jako ubrania dziecięce, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Co można z nich uszyć? Możliwości są nieograniczone. Bluzeczki, przewiewne dresy, a także cienkie kominy, szale czy czapeczki – w każdej z wymienionych ról „magiczne” dzianiny będą czarujące. Co ważne, nie musisz obawiać się, że materiał podrażni skórę Twojego dziecka. Nasze „magiczne” dzianiny to doskonałą gatunkowo bawełna (95% bawełny; 5% to elastan). Sięgając po nie, masz pewność, że wybierasz sprawdzony, starannie wyselekcjonowany materiał, którego wygląd potrafi rzucić prawdziwy czar. Magiczne zwierzątka, lody, ale też magiczne moro czy kwiaty – wybór jest ogromny, a efekty, jakie dają wielobarwne wzory – jedyne w swoim rodzaju!

  Polecamy również inne, może nieco mniej „magiczne”, ale równie czarujące jerseye we wzory, które znajdziesz w ogólnej kategorii „Single jersey t-shirt we wzory”. Dostępne w naszym sklepie jerseye we wzory to materiały drukowane metodą sitodruku, rotacji, a także druku cyfrowego i pigmentowego. To również dzianiny interlock, materiały typu punto, błyszczące wzory z folii, wyróżniające się neony oraz licencjonowane wzory z postaciami z bajek i filmów. Bogactwo wzorów, jakie mamy do zaoferowania, to dla nas powód do dumy. Daj się ponieść kreatywności i odwiedź kategorię „Single jersey t-shirt we wzory”. Czeka tam na Ciebie mnóstwo niezwykłych inspiracji!

  + rozwiń opis