Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  1-48 of 556

  Dekoracyjna tkanina na obrusy

  Tkanina na obrusy powinna być przede wszystkim wytrzymała i pięknie się prezentować, służyć nie tylko jako produkt praktyczny, ale także jako dekoracja. W naszym sklepie internetowym Dresówka jest mnóstwo kolorów i wzorów tej tkaniny w przystępnej cenie. To idealny wybór dla osób, które szyją od lat, jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z krawiectwem. Tkanina na obrusy zdecydowanie powinna pasować do wnętrza, dlatego duży wybór asortymentu sprawi, że na pewno zdołasz wybrać coś dla siebie! 

  1-48 of 556

  Dekoracyjna tkanina na obrusy 

  Dekoracyjna tkanina na obrusy poza tym, że pełni funkcję ozdobną, to spełnia jeszcze inne zadanie, a mianowicie chroni stół przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Z tego względu dekoracyjna tkanina na obrusy powinna być niezwykle wytrzymała i odporna na ścieranie. W naszym sklepie internetowym Dresówka.pl mamy w ofercie mnóstwo wzorów i kolorów tej tkaniny w przystępnych cenach. Można z nich uszyć obrus samodzielnie albo zlecić jego szycie krawcowej. To tkaniny wykonane z włókien syntetycznych. Nie gniotą się i są plamoodporne. Bardzo dobrze znoszą pranie. Dekoracyjna tkanina na obrusy jest sprzedawana na metry. Wzór materiału należy dobrać w zależności od potrzeb - może to być wzór świąteczny, z motywem kwiatowym lub bardziej elegancki. Nasz sklep obfituje w różne motywy tych materiałów. Dekoracyjna tkanina na obrusy sprawdzi się również jako materiał na inne dodatki w domu, takie jak bieżniki czy zasłony. Zapoznaj się z produktami w naszym sklepie i wybierz coś dla siebie!

  Tkanina na obrusy - czym się charakteryzuje? 

  Tkanina na obrusy charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Jest wykonana z włókien syntetycznych. Nie należy do materiałów, które się gniotą i jest dość uniwersalna. Poza obrusem można z niej uszyć, np. bieżnik i zasłony. Tkanina na obrusy, dostępna w naszym sklepie, jest bardzo łatwa w pielęgnacji, dlatego z powodzeniem można z niej uszyć obrus na stół w kuchni. Liczba dostępnych wzorów, w przystępnej cenie, jest ogromna. Sprawdź nasz szeroki asortyment i stwórz swój wymarzony obrus!

  + rozwiń opis