Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  19 produkt(ów)

  Materiał, dzianina swetrowa bawełniana

  Dzianina swetrowa bawełniana jest delikatna i przyjemna w dotyku. To materiał ciepły, odpowiedni na porę jesienno-zimową. Nadaje się idealnie do uszycia swetrów, kardiganów, chust, blezerów. Można z niego uszyć również koc, narzutę i poduszkę. To dzianiny oddychające, przyjazne dla skóry. Dzianina swetrowa składa się przede wszystkim z bawełny. Domieszka włókien syntetycznych sprawia, że materiał jest rozciągliwy i wytrzymały. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne kolory tej dzianiny. Zapoznaj się z naszym asortymentem!

  19 produkt(ów)

  Dzianina swetrowa bawełniana - czym się charakteryzuje?

  Dzianina swetrowa bawełniana, oferowana w naszym sklepie Dresówka.pl, składa się przede wszystkim z bawełny. Domieszka włókien syntetycznych sprawia, że dzianina jest elastyczna i wytrzymała. To wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku materiał. Na dzianinie są widoczne i wyczuwalne pionowe prążki. Materiał jest rozciągliwy i przyjazny dla skóry. Dzianina swetrowa bawełniana jest odpowiednia na porę jesienno-zimową. Można z niej uszyć odzież dla dorosłych i dla dzieci. Doskonale trzyma ciepło. W naszym sklepie znajdziesz różne kolory tej dzianiny. Puść wodzę fantazji - wybierz materiał i uszyj coś oryginalnego dla siebie i swoich bliskich! 

  Dzianina swetrowa - zastosowanie 

  Dzianina swetrowa jest odpowiednim materiałem do uszycia wielu różnych elementów garderoby. W wypadku tej dzianiny swetrowej dominuje bawełna, czyli włókno naturalne, które zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. To materiał odpowiedni na porę jesienno-zimową. Idealnie nada się do uszycia ciepłych swetrów, modnych kardiganów, wygodnych blezerów i wyjątkowych chust. Dzianina swetrowa jest odpowiednia również do szycia kocyków, narzut i ozdobnych poszewek na poduszki. To materiał odpowiedni zarówno dla osób, które szyją od lat, jak i dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z krawiectwem. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz coś dla siebie! 

  Dzianina swetrowa na metry - zalety

  Dzianina swetrowa na metry jest odpowiednim materiałem dla osób, które uwielbiają oryginalny wygląd. Można z niej uszyć wiele różnych części garderoby, których nie znajdziesz w żadnej sieciówce. Dzianina swetrowa na metry jest rozciągliwa i posiada wiele zalet: oferowana jest w wielu kolorach, pasuje do różnych stylów, a także jest miękka i przyjazna dla skóry.  Można z niej uszyć odzież dla dorosłych i dzieci. To zdecydowanie dobry wybór. Życzymy udanych zakupów!

  + rozwiń opis