Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  10 produkt(ów)

  Materiał, dzianina swetrowa wiskozowa

  Dzianina swetrowa wiskozowa składa się z włókien syntetycznych. To dzianina niezwykle miękka i elastyczna. Nadaje się przede wszystkim do uszycia swetrów, kardiganów, blezerów, golfów, sukienek, czapek, chust i kominów. Na materiale jest widoczna i wyczuwalna struktura pionowych prążków. W naszym sklepie internetowym Dresówka.pl znajdziesz różne kolory tej dzianiny. Wybierz materiał odpowiedni do swoich potrzeb i ciesz się wysoką jakością naszego produktu. Życzymy udanych zakupów!

  10 produkt(ów)

  Dzianina swetrowa - czym się charakteryzuje?

  Dzianina swetrowa jest miękka i przyjemna w dotyku. To materiał idealny na chłodniejsze dni, który ma szerokie spektrum zastosowań. Jest dzianiną wytrzymałą i odporną na pranie. To materiał chętnie wybierany przez naszych klientów. Dzianina swetrowa jest delikatna dla skóry i chroni przed zimnem. W naszym sklepie internetowym Dresówka.pl znajdziesz różne kolory tego materiału. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz coś dla siebie!

  Dzianina wiskozowa - zalety 

  Dzianina wiskozowa, oferowana w naszym sklepie internetowym, jest przyjemna dla skóry. To materiał niezwykle elastyczny i mięsisty. W większości składa się z wiskozy. Całość jest stworzona z włókien syntetycznych, które sprawiają, że dzianina jest niesamowicie wytrzymała. Dzianina wiskozowa ma szerokie spektrum zastosowań. Można z niej uszyć ciepły sweter, modny golf, wygodną sukienkę, jedyny w swoim rodzaju kardigan, przyjemny w dotyku blezer, a także chusty, kominy i czapki. To materiał elastyczny, który dobrze układa się na ciele. To dzianina, którą warto mieć w domu, jeśli szyjesz z pasji albo w pracowni, jeśli jesteś zawodową krawcową. Nie ograniczaj swojej wyobraźni. Wybierz odpowiedni dla siebie materiał i uszyj coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich! 

  Dzianina wiskozowa z elastanem - zastosowanie

  W naszym sklepie internetowym znajduje się dzianina wiskozowa z elastanem. To odpowiedni wybór dla osób, którym zależy na wytrwałości i elastyczności materiału. Jest miękka w dotyku i przyjemna w zetknięciu ze skórą. Dzianina wiskozowa z elastanem nadaje się idealnie do uszycia swetrów, sukienek, blezerów, golfów, kardiganów, czapek, chust i kominów. Nie jest to materiał gniotliwy. Zapoznaj się z naszym asortymentem, wybierz materiał dla siebie i ciesz się wysoką jakością naszych produktów. Życzymy udanych zakupów!

  + rozwiń opis