Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  3 produkt(ów)

  3 produkt(ów)

  Tiul welonowy – uniwersalny i elegancki

  Tiul welonowy jest tak uniwersalną tkaniną, że pozwala uszyć wszelkie rodzaje welonów. Począwszy od welonów dosyć krótkich, zwykle sięgających do linii ramion, obojczyków lub biustu, przez welony o średniej długości, czyli sięgających okolic pasa, aż po długie welony. Najczęstszym wyborem jest welon o średniej długości. Tego typu welon doskonale pasuje do modnych sukien typu princessa, które od lat królują w modzie ślubnej i są najchętniej wybierane przez przyszłe mężatki. Przy tej długości welonu często możemy pozwolić sobie na wszelkiego rodzaju zdobienia, hafty oraz koronki. Tego typu ornamenty z powodzeniem może doszyć do całości welonu wykonanego z tiulu.

  Nasz tiul welonowy pozwala uszyć również długie welony. Tego typu welon jest drapowany z koła i upięty zwykle na przezroczystym grzebyku z plastiku. Dzięki czemu możliwe jest podpięcie welonu nawet na dość krótkich włosach. Ten rodzaj welonu pozwala na subtelne, wręcz filmowe zasłonięcie twarzy przednia częścią przeźroczystej tkaniny i pozostawienie pozostałej części swobodnie opadającej na plecy. Długi welon katedralny to zaś sięgający ziemi pełen klasy i elegancji welon, który dla wielu panien młodych stanowi spełnienie ich najskrytszych marzeń z dzieciństwa. Ten efektowny welon pięknie wychodzi na zdjęciach i robi ogromne wrażenie podczas gdy panna młoda powoli kroczy do ołtarza. Warto podkreślić, że nasz tiul welonowy nadaje się zarówno do wykonania skromnego jednowarstwowego welonu, jak i bogatszej, wielowarstwowej ozdoby głowy.

  Welony i o wiele więcej!

  Wybierając tiul welonowy, pamiętajmy o tym, że im bardziej bogato zdobiona jest nasza suknia, tym welon powinien być bardziej subtelny i delikatny. Przy sukniach koronkowych, takich jak np. princeska, idealny będzie welon hiszpański lub prosty średniej długości. Tiul welonowy oferowany przez nasz sklep pozwoli znakomicie wyeksponować naszą ślubną fryzurę, ponieważ wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny, która nie elektryzuje się i niezwykle swobodnie opada z ramion ku dołowi. Odważniejsze panny młode, chcące zaprzeczyć konwenansom i podkreślić swoją niezależność, mogą uszyć welon z tiulu w kolorze innym niż biały, np. złotym, srebrnym czy czerwonym. Tego typu welon sprawi, że Twoja kreacja nabierze innego wymiaru, a Ty poczujesz to, o czym marzy wiele panien młodych – absolutną wyjątkowość tego dnia!

  Pamiętajmy jednak, że tiul welonowy równie doskonale jak na ślubne welony nadaje się również jako materiał na inne części garderoby i akcesoria Oferowany w całej palecie barw od białego, przez czerwony, czarny czy złoty, doskonale nada się do wykonania spódnic (sukienek wieczorowych i codziennych) czy rękawów do bluzek. Tiul welonowy to także znakomita tkanina do wykonania wszelkiego rodzaju dekoracji wnętrzarskich. Lekkie, puszyste pompony do powieszenia nad dziecięcą kołyską, eleganckie firanki czy zasłonki – tiul welonowy w każdej z wymienionych ról sprawdzi się znakomicie!

  Gdzie jeszcze możemy wykorzystać tiul welonowy? Wszędzie! Tego typu tkanina doskonale sprawdzi się w romantycznych domowych okolicznościach. Ponadto tiul welonowy idealnie nadaje się do dekoracji sal restauracji, sal balowych, a także wystroju wnętrz na wszelkiego rodzaju uroczystości, takich jak wesela, jubileusze, kinder bale itp. Nie ograniczaj się. Sięgnij po doskonały tiul welonowy, który oferujemy w sklepie Dresówka.pl. Stwórz z nami coś absolutnie wyjątkowego!

  + rozwiń opis