Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  33 produkt(ów)

  PROJEKTANT KAROLINA JAWORSKA

  Sklep Dresówka.pl to najwyższej jakości tkaniny, dzianiny i najróżniejsze akcesoria krawieckie, ale też współpraca z polskimi projektantkami i projektantami. Ma ona dla nas szczególne znaczenie. Z niezależnymi twórcami współpracujemy na różnych polach. Szczególne miejsce wśród autorskich produktów naszych projektantek i projektantów zajmują gotowe zestawy i wykroje. Zestawy i wykroje cieszą się dużym zainteresowaniem osób uczących się szyć i poszukujących inspiracji. Świetnym przykładem są prace, które specjalnie dla nas stworzyła Karolina Jaworska. Gotowe zestawy przygotowane przez Karolinę to modne ostatnio torebko-worki, a także materiałowe tulipany idealnie nadające się do dekoracji wnętrz. Jakość projektów Karoliny jest niepowtarzalna – serdecznie polecamy!

  33 produkt(ów)

  Gotowe projekty dla każdego

  Wspieranie polskich projektantek i projektantów jest dla nas szczególnie ważne. To właśnie w tym celu uruchomiliśmy naszą „Strefę Projektanta”, gdzie możesz zapoznać się z unikalnymi wzorami dostępnymi wyłącznie w ofercie sklepu Dresówka.pl oraz ich autorami. Każdy twórcza osoba współpracująca z naszym sklepem ma odrębne konto, z poziomu którego można przeglądać dowolne prace (niektórzy autorzy mają ich naprawdę sporo!). Jedną z autorek współpracujących z nami jest Karolina Jaworska, utalentowana projektantka. Jej gotowe zestawy pozwalają uszyć wspaniałe wyroby krawieckie, wyglądające więcej niż dobrze.

  Każdy zestaw, jaki przygotowała dla nas Karolina Jaworska, zawiera wszystko, co potrzeba, by uszyć daną rzecz od A do Z. Nie musisz obawiać się, że zabraknie Ci materiałów. W każdym zestawie Karoliny znajdują się materiały i elementy niezbędne do wykonania danego projektu. Całość jest zapakowana w eleganckie, kartonowe pudełko. Na pudełku znajdują się podstawowe informacje o zestawie. Wybierając zestaw naszych projektantek lub projektantów, masz pewność, że wspierasz polskich twórców, takich jak Karolina Jaworska. Część dochodu z każdego sprzedanego zestawu zasila konto danej projektantki lub projektanta!

  Torebko-worek, materiałowe tulipany i wiele, wiele więcej!

  W sklepie Dresówka.pl oferujemy wiele różnych zestawów. Co dokładnie da się uszyć, korzystając z gotowych zestawów i wykrojów naszych projektantów? Wybór jest ogromny. Kategoria „Zestawy i wykroje” pozwala uszyć m.in. modną shopperkę, worko-plecak, torebko-worek, nerkę, piórnik, strój kąpielowy, komplet fitness, fartuszek, materiałowe akcesoria do dekoracji wnętrz i inne praktyczne wyroby tekstylne. Zestawy, których autorką jest Karolina Jaworska i z których dochód częściowo zasila jej konto, to seria unikalnych torebko-worków dostępnych w różnych wersjach oraz materiałowe tulipany do dekoracji wnętrz, czyli z pozoru drobna ozdoba mająca ogromny wpływ na wystrój danego wnętrza.

  Torebko-worek, o którym kilkakrotnie wspomnieliśmy, to praktyczny dodatek, którego walory funkcjonalne docenisz w wielu różnych okolicznościach. Torebko-worek możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Jako dodatek równie dobrze sprawdzi się na co dzień, np. jako nieco mniej zobowiązująca forma standardowej torebki, jak i przy okazji wieczornych spotkań, zarówno jako element outfitu, jak i sposób na zabranie ze sobą kilku niezbędnych drobiazgów. Torebko-worek, jaki specjalnie dla nas zaprojektowała nieoceniona Karolina Jaworska, jest pojemny, wygodny, praktyczny, przede wszystkim zaś naprawdę świetnie wygląda. Wybierz swój kolor oraz wzór i stwórz torebko-worek na miarę swoich potrzeb. Do wyboru m.in. subtelne, kwiatowe wzory, jak i znacznie bardziej ekstrawaganckie motywy, takie jak „Boho paisley”, „Ramki” czy „Gepardy/liście”. Karolina nie uznaje przypadkowości. Każdy z tych wzorów jako torebko-worek wygląda obłędnie!

  Inny warty uwagi projekt, który Karolina Jaworska dedykuje klientkom naszego sklepu, to tulipany. Mając wszystkie niezbędne elementy, będące integralną częścią zestawu, z łatwością dasz rade je uszyć. Tulipany nie są szczególnie wymagającym projektem. Cechują je za to nieprzeciętne walory estetyczne. W zależności od rodzaju zestawu w pudełku znajdują się materiały niezbędne do własnoręcznego wykonania 8 lub 6 tulipanów. Zestaw zawiera materiały do wykonania pączków, liście i innych elementów tulipanów Karoliny, a ponadto: wykrój i szczegółową instrukcję. Gotowe tulipany możesz postawić w dowolnym miejscu w swoim domu – efekt gwarantowany!

  Zapraszamy do sprawdzenia prac Karoliny Jaworskiej oraz innych zdolnych projektantów i projektantów współpracujących ze sklepem Dresówka.pl. Pamiętaj: część dochodu ze sprzedaży autorskich zestawów zasila konto autora!

  + rozwiń opis