Menu
Blog
PL | PLN
0 0

  Regulamin promocji “ZAJĄC DARMOWEJ DOSTAWY”

                 

  1. Niniejszy regulamin określa warunki i zasady, na jakich odbywa się promocja pod nazwą „ZAJĄC DARMOWEJ DOSTAWY”.

  2. Organizatorem Promocji jest Dresówka.pl sp. z o.o. sp. k. NIP: 7532443121 48-340 Głuchołazy, ul. Poprzeczna 7, wpisana do rejestrów przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Opola, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000667895. Promocja jest prowadzona za pośrednictwem sklepu internetowego Dresówka.pl (dalej również: „Sklep”).

  3. Promocja trwa 09.03.2023 r. do podanej 09.04.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

  4. Akcja “Zając darmowej dostawy" obowiązuje przy zakupie przynajmniej jednego produktu z kategorii: https://dresowka.pl/pl/zestawy-i-wykroje.html W przypadku braku produktu w koszyku/zamówienie obsługa sklepu będzie się kontaktować w sprawie doliczenia kosztów dostawy.

  5. Akcja obowiązuje do wybranych krajów dostawy: Polska, Niemcy, Austria, Czechy.

  6. Aby skorzystać z darmowej dostawy należy wybrać opcję dostawy” Zając darmowej dostawy”

  7. Promocja będzie obowiązywała dla wszystkich klientów sklepu Dresówka.pl do złożonych przez nich zamówień w sklepie www.dresówka.pl.

           

  Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu serwisu dostępnego na www.dresowka.pl/pl/regulamin oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego