Menu
Blog
PL | PLN
0 0

  Regulamin akcji promocyjnej „Lipcowa rozdawajka”

  1. Akcja promocyjna "Lipcowa rozdawajka" (zwana dalej Akcją promocyjną) prowadzona jest przez Dresówka.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Głuchołazach, ul. Poprzeczna 7, 48-340 Głuchołazy, NIP: 7532443121, REGON: 366758420, KRS: 0000667895

  2. Regulamin Akcji promocyjnej "Lipcowa rozdawajka" oznacza niniejszy dokument i jest jedynym dokumentem określającym zasady funkcjonowania Akcji.

  3. Akcja promocyjna jest skierowana do klientów sklepu Dresówka.pl.

  4. Akcja promocyjna "Lipcowa rozdawajka" składa się z cyklów konkursów ogłaszanych i przeprowadzanych na polskim i niemieckim fanpage’u sklepu Dresówka.pl oraz rabatów na wybrane artykuły.

  5. W ramach Akcji promocyjnej „Lipcowa rozdawajka” uczestnik ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie zadane na fanpage’ach sklepu Dresówka.pl do godz. 23:59 dnia ogłoszenia konkursu.

  6. Laureaci będą wyłaniani na podstawie poprawności odpowiedzi, kreatywności odpowiedzi lub w formule „pierwszych poprawnych odpowiedzi”. Szczegółowe informacje dotyczące formuły danego konkursu oraz liczbie przewidzianych nagród zostaną umieszczone w poście konkursowym DOTYCZĄCYM DANEGO KONKURSU.

  7. Lista laureatów zostanie opublikowana kolejnego dnia po zakończeniu konkursu, w komentarzu pod postem konkursowym.

  8. Wyłonieni laureaci proszeni są o zgłaszanie się pod adres konkurs@dresowka.pl. W tytule maila należy wpisać tytuł konkursu oraz datę ogłoszenia konkursu.

  9. Czas na zgłoszenie się laureata konkursu po odbiór nagrody upływa 30.09.2019 r. Po przekroczeniu wyznaczonego terminu osoba traci prawo od odbioru nagrody.

  10. Nagroda zostanie dołączona do kolejnego zamówienia złożonego w sklepie Dresówka.pl.

  11. Na fanpage’ach sklepu Dresówka.pl w wybranych dniach zostaną podane informacje dotyczące rabatu na wybrane produkty, które obowiązywać będą do godz. 23:59 dnia ogłoszenia akcji rabatowej lub do wyczerpania zapasów.

  12. Akcja promocyjna trwa w dniach 01.07.2019 – 31.07.2019 r.

  13. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystaniem udzielonych odpowiedzi na potrzeby sklepu Dresówka.pl.

  14. Organizatorem konkursu jest sklep Dresówka.pl. Konkurs nie jest organizowany ani sponsorowany przez Facebook.

  15. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie lub młodsze za zgodą rodziców.

  16. Regulamin może być zmieniony w każdej chwili, poprzez umieszczenie na stronie internetowej Organizatora.