Regulamin akcji promocyjnej „Lipcowa rozdawajka”

         

1. Akcja promocyjna "Lipcowa rozdawajka" (zwana dalej Akcją promocyjną) prowadzona jest przez Dresówka.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Głuchołazach, ul. Poprzeczna 7, 48-340 Głuchołazy, NIP: 7532443121, REGON: 366758420, KRS: 0000667895

2. Regulamin Akcji promocyjnej "Lipcowa rozdawajka" oznacza niniejszy dokument i jest jedynym dokumentem określającym zasady funkcjonowania Akcji.

3. Akcja promocyjna jest skierowana do klientów sklepu Dresówka.pl.

4. Akcja promocyjna "Lipcowa rozdawajka" składa się z cyklów konkursów ogłaszanych i przeprowadzanych na polskim i niemieckim fanpage’u sklepu Dresówka.pl oraz rabatów na wybrane artykuły.

5. W ramach Akcji promocyjnej „Lipcowa rozdawajka” uczestnik ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie zadane na fanpage’u sklepu Dresówka.pl

do godz. 23:59 dnia ogłoszenia konkursu.

6. Laureaci będą wyłaniani na podstawie poprawności odpowiedzi, kreatywności odpowiedzi lub w formule „pierwszych poprawnych odpowiedzi”. Szczegółowe informacje dotyczące formuły danego konkursu oraz liczbie przewidzianych nagród zostaną umieszczone w poście konkursowym DOTYCZĄCYM DANEGO KONKURSU.

7. Lista laureatów zostanie opublikowana kolejnego dnia po zakończeniu konkursu, w komentarzu pod postem konkursowym.

8. Wyłonieni laureaci proszeni są o zgłaszanie się pod adres konkurs@dresowka.pl. W tytule maila należy wpisać tytuł konkursu oraz datę ogłoszenia konkursu.

9. Nagroda zostanie dołączona do kolejnego zamówienia złożonego w sklepie Dresówka.pl.

10. Na fanpage’ach sklepu Dresówka.pl w wybranych dniach zostaną podane informacje dotyczące rabatu na wybrane produkty, które obowiązywać będą do godz. 23:59 dnia ogłoszenia akcji rabatowej lub do wyczerpania zapasów.

11. Akcja promocyjna trwa w dniach 02.07.2018 – 31.07.2018

12. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystaniem udzielonych odpowiedzi na potrzeby sklepu Dresówka.pl.

13. Organizatorem konkursu jest sklep Dresówka.pl. Konkurs nie jest organizowany ani sponsorowany przez Facebook.

14. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie lub młodsze za zgodą rodziców.

15. Regulamin może być zmieniony w każdej chwili, poprzez umieszczenie na stronie internetowej Organizatora.