Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj
  • Kolor (19)
  • Jaki sezon? (3)
  • Grubość materiału (3)
  • Zastosowanie (27)
  • Rodzaj materiału (15)
  • Elastyczność materiału (4)
  • Dla kogo nadruk? (4)
  • Motyw nadruku (15)
  • Rodzaj nadruku (6)
  • Oferta (2)
  • Dostępność (2)

  1-48 of 1180

  OUTLET

  W naszym dresówkowym Outlecie znajdziecie Państwo liczne promocje oraz sezonowe wyprzedaże. Jest to dział dla wszystkich poszukiwaczy atrakcji. To tutaj znajdują się nasze słynne worki delux, worki na patchworki, ale także końcówki serii oraz produkty o cenie obniżonej z innych powodów. Pracujemy nad rozbudową naszego Outletu i zapraszamy Państwa do śledzenia postępów naszych prac.

  1-48 of 1180

  MEGA WYPRZEDAŻ TKANIN

  Nasza oferta to wysokiej jakości tkaniny, dzianiny oraz akcesoria dedykowane osobom, które lubią szyć. Kategoria Wyprzedaż tkanin i dzianin, którą stworzyliśmy dla oszczędnych klientek (oszczędność to cnota!), odzwierciedla szerokie spektrum produktów, jakie proponujemy w sklepie Dresówka.pl. Co dokładnie można u nas kupić, a co za tym idzie również znaleźć w kategorii „Wyprzedaż materiałów”. Dresówki pętelkowe, dresówki drapane, dzianiny bawełniane, melanże, jersey, muślin, ortalion, polar, welur, żakardy, ekoskóra, materiały gładkie i we wzory – wszystko to znajdziesz w naszym asortymencie. Nie ograniczamy się, co pozwala nam na częste aktualizowanie kategorii „Wyprzedaż materiałów”. Wyprzedaż tkanin i dzianin trwa u nas przez cały rok!

  Nasze wyprzedaże obejmują rabaty o różnej wysokości. Niektóre materiały wyprzedażowe są przecenione nieznacznie, podczas gdy inne można kupić taniej o nawet kilkadziesiąt procent. Ceny są na bieżąco aktualizowane. Kategorię „Wyprzedaż materiałów” warto śledzić na bieżąco, by zwiększać swoją szansę na ustrzelenie najniższych cen. Nasze artykuły wyprzedażowe nie są w żaden sposób wybrakowane. Nie odbiegają jakością od innych produktów oferowanych przez nasz sklep. Ich wyróżnikiem jest odpowiednio niższa cena. Nie owijajmy w bawełnę: w naszym sklepie naprawdę warto polować na wyprzedaże!

  Dlaczego sklep Dresówka.pl?

  Wyprzedaż tkanin i dzianin to okazja, by kupić materiały w cenie więcej niż korzystnej, choć uczciwe ceny to nasza domena także poza kategorią „Wyprzedaż materiałów”. Nieprzypadkowo jesteśmy pierwszym wyborem wielu zawodowych krawcowych i projektantek ubrań, co nie oznacza, że nie wybierają nas początkujące amatorki odzieżowego handmade'u. Wręcz przeciwnie w naszym sklepie zaopatrują się entuzjastki sztuki krawieckiej, w tym młode mamy lubiące od czasu do czasu uszyć coś dla swoich maluchów. Nie różnicujemy naszych klientek, każdej oferując starannie wyselekcjonowane tkaniny i dzianiny oraz wszystko to, czego potrzeba do własnoręcznego wykonania przepięknych bluzek, sukienek i innych części garderoby. Stawiamy na jakość i szeroki wybór materiałów, co sprawia, że marka sklepu Dresówka.pl opiera się w szczególności o zadowolenie naszych klientek.

  Każdy materiał, który trafia na naszą wyprzedaż tkanin, jest dokładnie sprawdzany pod względem takich cech, jak ogólna trwałość czy zachowanie podczas noszenia. Nasze tkaniny i dzianiny są bardzo szczegółowo opisane. Zanim jakąkolwiek wybierzesz, możesz zapoznać się z jej składem surowcowym, gramaturą, wyczerpującymi informacjami o możliwościach zastosowania itp. Dotyczy to również artykułów wyprzedażowych. Wyprzedaż tkanin i dzianin nie zmienia naszego podejścia do prezentacji poszczególnych produktów. Dbamy o to, by kupujący wiedział, jaki materiał otrzyma, gdy dotrze do niego kurier.

  Strefa niskich cen to materiały gładkie, materiały we wzory, tkaniny, dzianiny, wykroje i inne produkty. Większość z nich pozwala uszyć piękne bluzki, spódnice, sukienki, tuniki i tekstylne elementy wyposażenia wnętrz. Nasza wyprzedaż tkanin to często produkty o unikatowym charakterze. Przede wszystkim dotyczy to naszego „Środowego outletu”, czyli kategorii zawierającej materiały, które nigdy nie trafiły do stałej sprzedaży, w tym serie limitowane, próbne drugi itp. „Środowy outlet” to najlepsze miejsce na znalezienie prawdziwych perełek w niebywale niskich cenach. Materiały te mogą zawierać drobne skazy, oczka lub plamki, co nie wpływa na ich jakość. Produkty z kategorii „Środowy outlet” pozwalają uszyć wspaniałe ubrania i dekoracje, a unikalne wzory naszych outletowych materiałów, to idealny sposób na stworzenie charakterystycznych, niepowtarzalnych wyrobów!

  + rozwiń opis