Menü
Blog
DE | PLN
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  1 Artikel

  HAFTOWANA EKOSKÓRA

  Ekoskóra to ostatnio bardzo popularny materiał. Wraz z coraz większą liczbą osób, które rezygnują ze skóry naturalnej, by pozostać w zgodzie z naturą, akcje skóry ekologicznej gwałtownie rosną. Do tego dochodzi fakt, że znana od dziesięcioleci ekoskóra w ostatnich latach została dopracowana, co przełożyło się na to, że dziś do złudzenia przypomina skórę naturalną. Szczególnym rodzajem skóry ekologicznej jest haftowana ekoskóra. Nietuzinkowy wygląd, który haftowana ekoskóra zawdzięcza haftowanemu, ażurowemu wzorowi, czyni ją idealnym materiałem na modne ubrania, np. sukienki, spodnie czy kamizelki, ale też na wytworną galanterię, w tym rękawiczki, paski, torebki czy etui. Haftowana ekoskóra nada każdemu projektowi wyjątkowego charakteru – i za to kochamy ją w sklepie Dresówka.pl!

  1 Artikel

  Haftowana ekoskóra – wygoda i oszałamiająca prezencja

  Jeśli nie chcesz nosić skóry naturalnej, ponieważ kochasz zwierzęta i nie zamierzasz ich krzywdzić, ekoskóra jest materiałem dla Ciebie. Skóra ekologiczna jest obecnie tak podobna do swojego naturalnego pierwowzoru, że nawet specjaliści nie zawsze są w stanie jednoznacznie odróżnić ją od skóry naturalnej. Walory wizualne skóry ekologicznej, których najpełniejszym wyrazem jest haftowana ekoskóra, nie są jedyną zaletą tego materiału. W przeciwieństwie do skóry naturalnej, wymagającej czasochłonnej i bardzo kosztownej obróbki, ekoskóra nie jest materiałem drogim. Cena np. ramoneski wykonanej z ekoskóry jest kilkakrotnie niższa niż cena tej samej ramoneski wykonanej ze skóry naturalnej, nie wspominając o tym, że ze skórą naturalną pracuje się dużo łatwiej i przyjemniej…

  Ekoskóry, które dostępne są w sklepie Dresówka.pl, w tym haftowana ekoskóra w eleganckich kolorach cappuccino i czarnym, to materiały wykonane z najwyższej jakości poliestru i poliuretanu. Tkanina poliestrowa z wierzchnią warstwą z poliuretanu jest przyjemna w dotyku, miękka i wygodna. Charakteryzuje ją odporność na działanie promieni słonecznych, wilgoci oraz na ścieranie i odkształcenia. Nasza skóra ekologiczna ekspresowo schnie i nie przemaka. To materiał wyjątkowo praktyczny. Świetnie nadaje się na modne ramoneski i kamizelki. W tej roli równie dobrze sprawdzi się gładka ekoskóra (znajdziesz ją w kategorii „Ekoskóry”), jak również haftowana ekoskóra, posiadająca gustowny kwiatowy wzór.

  Doskonała w każdych okolicznościach

  Ekoskóra ma wiele zastosowań. Prawdopodobnie najpopularniejszym, w którym doskonale odnajduje się również haftowana ekoskóra, jest produkcja odzieży. Skóra ekologiczna sprzedawana na metry w sklepie Dresówka.pl nadaje się do tego celu wyśmienicie. Niezależnie czy chcesz uszyć elegancką kurtkę kamizelkę, spodnie, czy akcesoria, takie jak kosmetyczka bądź portfel, nasza ekoskóra będzie idealnym wyborem. To materiał znakomicie sprawdzający się także przy wykańczaniu wszelkich ubrań. Możesz efektownie wykończyć nim jesienno-zimowy płaszcz, jak i inne projekty, którym chcesz nadać nieco gustownej ekstrawagancji. Haftowana ekoskóra w kwiatowe wzory jest wręcz do tego stworzona!

  Inną dziedziną, gdzie swoje miejsce ma haftowana ekoskóra, jest dekorowanie wnętrz. Skóra ekologiczna kapitalnie odnajduje się przy projektach tapicerskich, również tych wykonywanych samodzielnie. W domu możesz uszyć z niej unikalną poduszkę, która nada nieco drapieżności Twojemu wnętrzu. Równie dobrze ekoskórą można obszyć siodełko rowerowe (np. w modnym rowerze typu holenderka) lub krzesła. To nie przypadek, że skórę ekologiczną stosuje się zarówno w samochodach, jak i środkach transportu zbiorowego, takich jak autobusy czy pociągi. Ekoskórę łatwo się czyści. Skóra naturalna jest dużo bardziej wrażliwa – nie można np. narażać jej na kontakt ze środkami czyszczącymi na bazie rozpuszczalników. Skóra ekologiczna jest odporna na działanie różnych chemikaliów. Haftowana ekoskóra bynajmniej nie jest wyjątkiem. Łatwość pielęgnacji to ogromna zaleta tego materiału!

  Ekoskóra ma przed sobą wielką przyszłość. To, że coraz częściej spotyka się ją w sieciówkach, ale i w krojach niezależnych projektantek, jest na to najlepszym dowodem. Wyglądem do złudzenia przypominająca skórę naturalną, a do tego tańsza i nie mniej trwała – skóra ekologiczna to materiał, któremu warto dać szanse. W sklepie Dresówka.pl kupisz najwyższej jakości ekoskóry. Ażurowa haftowana ekoskóra w unikalne kwiatowe wzory to niewątpliwie jedna z najbardziej eleganckich odmian tego materiału. Szukasz czegoś bardziej minimalistycznego? Sprawdź bardziej ogólną kategorię „Ekoskóry” i wybierz coś dla siebie!

  + show more