Menu
Blog
EN | PLN
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  2 Item(s)

  Dzianina traveller

  Szukasz materiału, który pozwoliłby Ci uszyć najwyższej jakości odzież sportową? Oto on: gładka dzianina traveller, którą oferujemy w sklepie Dresówka.pl, to doskonała gatunkowo dzianina typu single jersey na stroje sportowe. To cienki, mięsisty i bardzo elastyczny materiał. Nosząc wykonane z niego ubrania, będziesz czuć się pewnie i komfortowo podczas każdej sesji treningowej. Nasza dzianina traveller to inteligentny materiał, który został skonstruowany tak, by szybko odprowadzać z ciała pot. Niezależnie od tego, jaki rodzaj treningu jest Ci najbliższy, gładka dzianina traveller pozwoli Ci stworzyć bezkompromisową odzież sportową.

  2 Item(s)

  Materiał dla osób uprawiających sport? Oto co musisz wiedzieć

  W sklepie Dresówka.pl nie zapominamy o osobach aktywnych fizycznie. Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego materiały na stroje sportowe to mocny punkt oferty naszego sklepu. Materiały takie, jak gładka dzianina traveller, pomogą Ci uszyć stroje sportowe, z którymi nawet najcięższe treningi staną się przyjemnością. Bez względu na to, jaki poziom zaawansowania prezentujesz i jaki sport uprawiasz, odpowiednie ubrania treningowe to podstawa wygodnych i efektywnych ćwiczeń. Aby trening był owocny, nic nie może rozpraszać Twojej uwagi, zwłaszcza odzież, jaką na siebie zakładasz. Odzież sportowa musi być przede wszystkim wygodna, ale to nie wszystko, na co powinno się zwracać szczególną uwagę.

  Ważnym aspektem, zwłaszcza w kontekście rozgrzewek ćwiczeń polegających na rozciąganiu, jest elastyczność materiału, z którego wykonane została odzież treningowa. Rozciągliwy materiał pomoże nam uniknąć uszkodzenia ubrania (np. pęknięcia), co potrafi doprowadzić do frustracji, o czym wie każdy, komu się to przytrafiło. Ważne, aby materiał oprócz tego, że rozciąga się, nie prześwitywał i nie wymagał dodatkowych warstw odzieży. Kolejną istotną kwestią jest też to, w jaki sposób materiał absorbuje wilgoć. Wysokiej jakości materiał na strój sportowy, to taki, który szybko schnie i odprowadza pot na zewnątrz. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza przy regularnych i intensywnych treningach.

  Elastyczna i szybko odprowadzająca pot gładka dzianina traveller

  Trening na świeżym powietrzu, trening halowy, aerobik, a może siłownia? Każdy ma swoją ulubioną formę wysiłku fizycznego. Uniwersalnym materiałem, który sprawdzi się w każdych okolicznościach, jest gładka dzianina traveller. Dzianina ta świetnie sprawdzi się jako baza sportowych bluzek, spodenek, spodni, a nawet sukienek czy tunik. To specjalny rodzaj dzianiny typu single jersey. Dzianina traveller jest materiałem cienkim, mięsistym, elastycznym, śliskim i lejącym się. Tym, co ją wyróżnia, jest zdolność błyskawicznego odprowadzania z ciała potu. Jeśli preferujesz mocne, wydolnościowe treningi, np. interwałowe treningi biegowe, z pewnością docenisz tę cechę. Co ważne, dzianina Traveller nie prześwituje. Oznacza to, że zakładając wykonane z niej ubrania, nie musisz obawiać się rozciągania w miejscu publicznym. W ubraniach z tego materiału w żadnym wypadku nie będzie to niezręczne.

  Gładka dzianina traveller jest materiałem, który oprócz właściwości użytkowych wyróżnia również wygląd. Dziania jest delikatnie połyskujące, co czyni ją typowo sportowym materiałem. Wybierając ją, możesz uszyć ubrania sportowe, które niczym nie będą różnić się od odzieży treningowej, jaka dostępna jest w popularnych sklepach sportowych. Lubisz dobrze prezentować się podczas ćwiczeń? Stwórz strój sportowy oddający Twój charakter i nastawienie. Czerwony, granatowy, a może czarny? Wybierz swój kolor dzianiny traveller i stwórz jedyne w swoim rodzaju, profesjonalnie wyglądające ubrania treningowe, które zachwycą Cię swoim wyglądem i właściwościami użytkowymi.

  Z naszym sklepem nie musisz się ograniczać. Więcej unikalnych materiałów podobnych do dzianiny traveller znajdziesz w bardziej ogólnej kategorii „Materiały na stroje sportowe”. Kategoria ta to m.in. znakomite jednołożyskowe dzianiny single jersey z melanżem. Znajdziesz w niej także przydatne produkty do wykańczania odzieży sportowej, jakimi są siatki odzieżowe, które dzięki swoim właściwościom tworzą idealną warstwę między ciałem a wierzchnią warstwą danego ubrania. Osobom chcącym samodzielnie wykonać garderobę na trening polecamy również kategorię „Ściągacze i plisy”. Znajdujące się w niej produkty pozwolą Ci zwiększyć wygodę ubrań sportowych oraz ich walory użytkowe.

  Noś najlepsze ubrania treningowe. Postaw na dzianinę traveller oraz inne materiały i akcesoria dostępne w sklepie Dresówka!

  + show more