Menü
Blog
DE | EUR
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  1-48 von 103

  KLAMRY DO PLECAKÓW

  Kategoria „Zapięcia i regulatory do toreb i plecaków” obejmuje wiele różnych produktów. Znajdziesz w niej zapięcia plastikowe, metalowe i magnetyczne, różnego rodzaju regulatory pozwalające zmieniać długość szelek torby lub plecaka, karabińczyki, półkółka i inne akcesoria, które pomogą Ci wykończyć handmade'owy plecak. Nasze zapięcia i regulatory są wyjątkowo solidne i praktyczne. Ich głównym przeznaczeniem są torby i plecaki, ale klamry do plecaków przydadzą się również wtedy, gdy zechcesz uszyć np. nerkę lub aktówkę z dłuższym paskiem. Wybieraj spośród sprawdzonych produktów dostępnych w sklepie Dresówka.pl. Kupuj wysokiej jakości klamry do plecaków i inne akcesoria umożliwiające wykończenie plecaków, toreb i innych dodatków, które ułatwią Ci transport najpotrzebniejszych przedmiotów.

  1-48 von 103

  Klamry do plecaków – uniwersalne i pewne

  Plecak to ważny dodatek, zwłaszcza dla osób aktywnych, które często ruszają się z domu. Ważne by był wygodny, miał możliwość regulacji, był niezawodny, solidny i pojemny. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne wykonanie takiego plecaka, oczywiście jeśli pozwalają nam na to nasze umiejętności. Mamy wówczas kontrolę nad jego funkcjonalnością, pojemnością i wyglądem. Niezbędnym elementem każdego plecaka są klamry do plecaków. W sklepie Dresówka.pl kupisz wszystkie elementy wykończenia plecaka: zapięcia, regulatory i inne akcesoria. Dzięki nim sprawisz, że Twój własnoręcznie zrobiony plecak lub modny worko-plecak, który łatwo wykonasz na bazie jednego z naszych zestawów (koniecznie odwiedź kategorię „Zestawy i wykroje”), stanie się wygodnym, praktycznym sposobem na zabieranie ze sobą potrzebnych gadżetów.

  W sklepie Dresówka.pl kupisz wszystkie niezbędne akcesoria – klamry do plecaków, ale też karabińczyki, które pomogą Ci uszyć nerkę, przydatne do ich mocowania półkółka itp. Oferujemy produkty wykonane z metalu lub wytrzymałego plastiku w różnych wariantach kolorystycznych, tak aby dopasowanie zapięcia do koloru szelek plecaka było możliwie najmniej problematyczne. W różnych kolorach kupisz w naszym sklepie również regulatory niezbędne do wygodnego dopasowywania długości szelek plecaka, torby itp. Z naszymi produktami możesz stworzyć coś naprawdę unikalnego!

  ZAPIĘCIA DO PLECAKA

  Zapięcie to jeden z najważniejszych elementów artykułów zaliczanych do galanterii tekstylnej. Warto wybrać takie, które jest solidne. Ideałem są klamry do plecaków posiadające również regulator, rozwiązanie pozwalające dowolnie wydłużać lub skracać długość szelek. Takie właśnie klamry do plecaków, wyposażone w regulator, znajdziesz w ofercie sklepu Dresówka.pl. Dlaczego regulator jest tak ważny? Odpowiednie dopasowanie długości szelek plecaka przekłada się na wygodę korzystania z tornistra, ale chodzi też o aspekty zdrowotne. Plecak, który zsuwa się za nisko, może w niewłaściwy sposób obciążać nasz kręgosłup, prowadząc do bólu wrażliwych mięśni pleców. Właśnie dlatego tak ważna jest możliwość regulacji plecaka.

  Nasze klamry do plecaków są produktami uniwersalnymi. Nie chodzi wyłącznie o to, że występują w różnych kolorach, ale też o fakt, że świetnie sprawdzają się również wtedy, gdy chcesz uszyć nerkę lub pasek. W przypadku nerek warto rozważyć również zakup karabińczyków oraz ułatwiających ich mocowanie metalowych półkółek. Dzięki karabińczykom i półkółkom połączysz nerkę z paskiem. W przypadku nerek idealnie sprawdzą się dostępne w sklepie Dresówka.pl karabińczyki plastikowe. Karabińczyki metalowe z kolei są idealne do wyrobu torebek, niezależnie od materiału, z jakiego torebka ma zostać wykonana. Nasze metalowe obrotowe karabińczyki są wykonane z metalu niemagnetycznego. Magnetyczne jest kółko znajdujące się pośrodku.

  Plecaki, torby i nerki nie wyczerpują zastosowań, jakie mogą mieć produkty należące do kategorii „Zapięcia i regulatory do toreb i plecaków” naszego sklepu. Wspomniane półkółka możesz wykorzystać do stworzenia handmade'owej obroży dla swojego czworonoga. Przydatnym produktem przy własnoręcznym tworzeniu galanterii tekstylnej są też magnetyczne zapięcia z nitem. Trudno o bardziej praktyczne zamknięcie klapy torebki lub portfela. Szczegółową instrukcję mocowania magnetycznego zapięcia znajdziesz na stronie produktu. Nie musisz się obawiać – montaż takiego zapięcia jest dziecinnie prosty!

  Chcesz uszyć sobie torebkę, plecak, nerkę, a może nowy portfel? Sięgnij po niezawodne akcesoria. Wybierz klamry do plecaków i inne przydatne artykuły prosto ze sklepu Dresówka.pl!

  + show more