Menü
Blog
DE | EUR
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  1-48 von 179

  ZAMKI ROZDZIELCZE DWUSUWAKOWE

  1-48 von 179

  Zamki rozdzielcze – idealne zapięcie dla kurtek i bluz

  Zamki rozdzielcze to podstawa w wielu częściach garderoby. Trudno wyobrazić sobie bez nich kurtki, polary, bluzy i inne ubrania, które wedle uznania możemy nosić zapięte lub rozpięte. Zamki rozdzielcze są rodzajem bardzo popularnych zamków błyskawicznych, czyli rozwiązania, które od lat stosowane jest w wielu dziedzinach. Pojawienie się pierwszych zamków tego typu datuje się na XIX w. W swojej obecnej formie zamek błyskawiczny, czyli dwa rzędy naprzemiennie nachodzących na siebie plastikowych lub metalowych ząbków, tworzące zapięcie po zaciągnięciu suwaka, zaczął być stosowany w XX w. Patent ten należy do szwedzkiego inżyniera Gideona Sundbacka. Co ciekawe, zamki błyskawiczne nie odrazo zaczęto stosować do produkcji wyrobów odzieżowych. Zanim zamki błyskawiczne trafiły do ubrań, wykorzystywano je do produkcji kombinezonów lotniczych oraz samolotów.

  Zamki rozdzielcze to szczególnie praktyczny i uniwersalny rodzaj zamków błyskawicznych. Są niezastąpione przede wszystkim w tych rodzajach ubrań, które często zakładamy i ściągamy, czyli np. kurtkach, ale też w kamizelkach, polarach, dresach i bluzach. Dzięki temu, że pozwalają na całkowite rozdzielenie dwóch kawałków materiału, zamki rozdzielcze świetnie nadają się na odzież przejściową, którą możemy dowolnie zapinać lub odpinać. Ich stosowanie nie jest bez znaczenia również dla aspektów estetycznych. Rozpięta kurtka czy bluza w cieplejszy dzień może pozwolić nam np. wyeksponować ciekawy nadruk czy wzór na koszulce, bluzce czy koszuli, tworząc przykuwający uwagę outfit.

  Praktyczne i uniwersalne zamki rozdzielcze w sklepie Dresówka.pl

  W naszym sklepie w kategorii „Zamki kostkowe rozdzielcze” znajdziesz ponad 200 różnych produktów. Możesz mieć pewność, że posiadamy w naszej ofercie takie zamki rozdzielcze, które idealnie nadadzą się do Twojego projektu, niezależnie czy chodzi o kurtkę, kamizelkę, bluzę czy jakąkolwiek inną część garderoby. Proponujemy zamki rozdzielcze o różnej długości, odpowiednie do różnych zastosowań. W naszej ofercie możesz znaleźć zamki w różnych kolorach, co pozwoli Ci wykończyć swój projekt w dowolny sposób.

  Posiadamy w ofercie również zamki rozdzielcze z wykończeniem jeans w dwóch kolorach: ciemnoniebieskim i szarym. Tego typu zamki rozdzielcze pozwolą Ci stworzyć zapięcie w ubraniach wykonanych z materiału jeansowego, takich jak kurtki, kamizelki itp. Ciekawym pomysłem jest łączenie różnych rodzajów materiałów, np. dzianin pętelkowych z jeansowym zamkiem rozdzielczym, co w efekcie może dać zaskakujące rezultaty – tego typu rozwiązania coraz częściej stosuje się w nowoczesnej modzie streetwearowej i alternatywnej. Interesującymi produktami, jakie mogą dostarczyć Ci nowych inspiracji, są zamki rozdzielcze dekoracyjne, np. zamki rozdzielcze z jeansu z dodatkiem brokatu, a także jaskrawe zamki rozdzielcze typu neon, doskonale sprawdzające się przy bardziej wyrazistych ubraniach młodzieżowych. Posiadamy je w różnych długościach oraz wariantach.

  Niezależnie czy projektujesz ubrania, jesteś zawodową krawcową czy po prostu lubisz szyć, przygotowując unikatowe ubrania dla siebie i swoich najbliższych – zamki błyskawiczne, takie jak nasze zamki rozdzielcze, pomogą Ci stworzyć ubrania eleganckie i praktyczne. Zamki rozdzielcze mają mnóstwo zalet, jeśli jednak interesuje Cię inny rodzaj zamków błyskawicznych, polecamy inne kategorie naszego sklepu, np. kategorię „Taśmy suwakowe, taśmy zamkowe”. Nie brakuje w niej przydatnych produktów pozwalających na stworzenie ciekawych zapięć w projektach odzieżowych. Wybieraj spośród najlepszych zamków błyskawicznych dostępnych w ofercie sklepu Dresówka.pl!

  + show more