Menü
Blog
DE | EUR
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  1-48 von 124

  APLIKACJE, NASZYWK I NAPRASOWANKI

  1-48 von 124

  APLIKACJE DO NASZYCIA

  Aplikacje do naszycia to sposób na ekspresową ozdobę nowych ubrań lub odświeżenie starych. Aplikacje do naszycia sprawdzają się w wielu rolach – w zależności od tego, jaką konkretnie wybierzemy, możemy uzyskać efekt luźny lub wyrafinowany, możemy nimi ukryć przetarcie materiału bądź delikatne odbarwienie lub po prostu dopełnić walory wizualne danego ubrania. Wszystko w naszych rękach. Odwiedzając kategorię „Aplikacje i ozdoby odzieżowe” naszego sklepu, absolutnie nie musisz się ograniczać. Proponujemy ogromny wybór i różnorodność, dzięki czemu aplikacje do naszycia ze sklepu Dresówka.pl cieszą niesłabnącą popularnością zapalonych miłośniczek krawiectwa!

  W naszym asortymencie znajdziesz wspaniałe aplikacje panelowe wykonane metodą druku cyfrowego. Druk jest niewyczuwalny, a kolory, które możesz zobaczyć na poszczególnych aplikacjach, nasycone i wyraziste. Nasze aplikacje do naszycia panelowe są wycinane laserowo. Dzięki temu ich brzegi są równe i nie prują się. Ich naszycie nie stanowi najmniejszego problemu. Innym ciekawym rodzajem dekoracji są aplikacje do naszycia z cekinami, które idealnie nadają się do ozdabiania ciepłych swetrów, toreb i elementów dziecięcej garderoby. Interesującym rodzajem aplikacji są także aplikacje z innymi elementami (pomponami, kokardami etc.), które tak samo dobrze sprawdzą się w krawiectwie, jak i scrapbookingu, czyli sztuce ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Kategoria „Aplikacje i ozdoby odzieżowe” to też termojety, które mocuje się przy pomocy rozgrzanego żelazka, oraz aplikacje na folii transferowej (również mocowane przy pomocy żelazka).

  Aplikacje do naszycia w sklepie Dresówka.pl – od wyboru do koloru

  Nasz asortyment obejmuje aplikacje w różnych estetykach. Przy jakich projektach znajdą zastosowanie? Najłatwiej byłoby stwierdzić, że przy wszystkich, ale spróbujmy rzucić okiem na kilka wybranych przykładów. Lubisz nowoczesny, modny design i ubrania ze streetware'owym, luźnym charakterem? Ich dopełnieniem może być aplikacja wykonana metodą druku cyfrowego z napisem: „Fashion, Street, Whatever”. Jej minimalistyczna kolorystyka nie zdominuje niezobowiązującego wyrazu modnej streetware'owej odzieży. Szukasz czegoś bardziej krzykliwego, idealnego np. do zamaskowania przetarcia na odzieży nastolatka? Aplikacje do naszycia z popularnymi młodzieżowymi wzorami też znajdziesz w naszym sklepie. Spójrz np. na wzór UFO – może nieco zaczepny, ale czy nie o to właśnie chodzi nastolatkom?

  Wiele naszych aplikacji to aplikacje do naszycia przeznaczone do ozdabiania odzieży dziecięcej. Misie, króliczki czy miły jednorożec – te słodkie, utrzymane w pastelowej palecie barw aplikacje do naszycia zostały stworzone po to, by dać młodym mamom, które lubią szyć dla swoich maluchów, możliwość ozdobienia dziecięcych ciuszków. Jako ozdoba artykułów dziecięcych doskonale sprawdzi się również aplikacja do naszycia z cekinami w kształcie arbuza.

  Mamy też coś dla dorosłych. To np. frapujące aplikacje do naszycia z tak niebanalnymi nadrukami, jak Szanghaj, Czarna Dama czy Games. Osobną kategorię stanowią aplikacje z serii metaliczny transfer. Gwarantują wspaniały efekt, a ich mocowanie nie wymaga wprawy. Wytnij kształt aplikacji i przyłóż do wybranego materiału, nałóż papier i przeprasuj. Odczekaj chwilę i gotowe! Podobnie mocuje się nasze termojety. Na tym oczywiście nie koniec. Kategoria „Aplikacje i ozdoby odzieżowe” to również inne produkty, takie jak ozdoby 3D, drobne produkty kaletnicze, metki ze skóry ekologicznej itp. Jest w czym wybierać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

  + show more