Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  1-48 of 2278

  Materiał gładki - Softshell 320g

  Materiał gładki softshell to w ostatnich latach jeden z najpopularniejszych materiałów. Jest przewiewny i posiada w pewnym stopniu właściwości wodoodporne. Tkanina softshell jest kupowana głównie w celu uszycia kurtki na jesienno-zimową porę, odzieży sportowej i trekkingowej. Mimo tego, że softshell jest dość przewiewną tkaniną, jest również wiatroodporny. Materiał gładki typu softshell, w naszym sklepie, składa się z warstwy zewnętrznej (poliester i membrana) oraz wewnętrznej (polar typu meszek).

  1-48 of 2278

  Tkanina softshell - czym się charakteryzuje? 

  Tkanina softshell jest jedną z najlepiej sprzedających się tkanin. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór kolorów (w zależności od tego, jakie lubisz - stonowane, jaskrawe, ciemne). Posiadamy również dużą ilość wzorów, w których przeważają motywy kwiatowe, zwierzęce i bajkowe. To nie wszystko! Nasz asortyment obfituje także w materiały softshell gładkie, bez wzorów. Na pewno zdołasz wybrać coś dla siebie. Softshell składa się z warstwy zewnętrznej (poliester i membrana) i wewnętrznej (polar typu meszek). Jedna z warstw pełni funkcję ochronną, druga ocieplającą. Tkanina softshell dobrze odprowadza parę wodną, dzięki czemu podjęta aktywność fizyczna, nie powoduje nadmiernego pocenia się. To powód, dla którego materiał softshell wybierany jest najczęściej na kurtki, czapki, rękawice i spodnie. Chroni przed wiatrem i niewielkim deszczem. Ze względu na swoje właściwości, jest częstym wyborem wśród osób, które uwielbiają chodzić po górach. Tkanina softshell jest odpowiedzią na niesprzyjające warunki atmosferyczne. 

  Materiał gładki softshell 320g - zalety 

  Materiał gładki softshell 320g  posiada wiele zalet, jednak niewątpliwie jego największą zaletą jest ochrona przed wiatrem. Tę właściwość można docenić nie tylko w trakcie zimowego spaceru w górach, ale również jesiennego spaceru po polach, czy innych miejscach, w których jest otwarta przestrzeń. Materiał softshell nie krępuje ruchów, jest rozciągliwy, dzięki czemu możesz zapomnieć, że masz go na sobie. Jest przepuszczalny i dobrze odprowadza parę wodna - można uprawiać w nim aktywność fizyczną. Tkanina softshell<