Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  1-48 of 195

  SZNURKI

  Sznurki przydają się w niezliczonych projektach związanych z szyciem i rękodziełem. Sprawdzają się doskonale w odzieży sportowej i codziennej, np. jako ściągacz kapturowy w bluzach, ale też jako ściągacz w spodniach i w wielu innych rodzajach ubrań. Sznurki są nieocenione również w domu. Wykorzystując je, można stworzyć wspaniałe akcesoria home decor – np. handmade'owe podkładki pod zastawę stołową. Sznurki, a w szczególności sznurki bawełniane, są także podstawowym elementem sztuki makramy w przeróżnych jej odmianach. W sklepie Dresówka.pl kupisz taki sznurek, jakiego potrzebujesz. Sznurek bawełniany płaski, sznurek bawełniany okrągły czy sznurek skręcany – wszystkie je znajdziesz w naszym sklepie. Kategoria „Sznurki pasmanteryjne do zdobienia i szycia” obejmuje również metalowe końcówki do sznurków.

  1-48 of 195

  Mocne, trwałe i eleganckie sznurki do zdobienia i szycia

  Sznurki, które możesz znaleźć w sklepie Dresówka.pl, charakteryzują się dużą wytrzymałością. Nie rwą się i nie rozplątują. Są starannie wykonane i praktyczne. Proponujemy wiele rodzajów sznurków, przeznaczonych do różnych zastosowań. Kategoria „Sznurki pasmanteryjne do zdobienia i szycia” obejmuje blisko 250 produktów. Wśród nich są zarówno klasyczne sznurki bawełniane płaskie oraz okrągłe, jak i sznurki skręcane. Wybierając nasz sklep, z łatwością znajdziesz sznurek odpowiedni dla siebie. Posiadamy sznurki w wielu kolorach: od naturalnej juty po wielobarwne sznurki z charakterystycznymi motywami boho. U nas kupisz sznurek idealnie dopasowany do kolorystyki danego materiału.

  Nasze sznurki mają liczne zastosowania. Niektóre z nich, przede wszystkim sznurki bawełniane, idealnie sprawdzą się do kapturów, tuneli kurtek, bluz, dresów i innej odzieży. Można też z powodzeniem wykonać z nich torebki. Jeśli zamierzasz uszyć nową, modną torebkę, dobrym wyborem może okazać się mocny, twardy naturalny sznurek wykonany z juty. To gotowe ucho do toreb i torebek. Jeśli bliski Ci jest styl ekologiczny, sznurek jutowy będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli natomiast zależy Ci na czymś bardziej eleganckim, możesz sięgnąć np. po czarny sznurek skręcany ze stuprocentowej bawełny. Tego typu sznurek świetnie pasuje do niewielkich kopertówek nawiązujących do estetyki boho. Oczywiście nasze sznurki mogą być także wykorzystane na inne sposoby – np. do ozdabiania obuwia lub różnych przedmiotów w domowej przestrzeni. Ozdabianie doniczek i wazonów sznurkami jest obecnie bardzo popularne. Renesans popularności przeżywa również sztuka makramy. Dla osób, które się nią interesują, produkty z tej kategorii to prawdziwa kopalnia inspiracji i pretekst do realizacji wielu projektów!

  Sznurki w sklepie Dresówka.pl

  W kwestii sznurków jednym z najczęstszych wyborów osób robiących zakupy w naszym sklepie są sznurki bawełniane. Tego typu sznurki znajdują zastosowanie zarówno przy szyciu ubrań, jak i przy wyrobie modnych worko-plecaków, a także przy realizacji innych projektów. Bawełniane sznurki dostępne w naszej ofercie są giętkie i sprężyste, a przy tym bardzo wytrzymałe, co czyni je niezwykle praktycznymi. Sznurki te sprzedajemy na metry. Dzięki temu możesz kupić dokładnie taką długość, jaka w danym momencie jest Ci potrzebna.

  Nasze sznurki bawełniane są idealne dla osób, które lubią makramę. Nigdy się z nią nie spotkałaś? To praktykowana już od czasów starożytnych sztuka wiązania sznurków bez wykorzystania igieł i drutów. Technika ta pozwala stworzyć niesamowite wyroby. Zabawki, makaty ścienne – ograniczeniem jest wyłącznie nasza wyobraźnia. Do projektów makramowych, ale też wielu innych prac o charakterze rękodzielniczym sznurki bawełniane będą idealne!

  Kategoria „Sznurki pasmanteryjne do zdobienia i szycia” obejmuje również sznurki plecione. Niektóre z nich możesz potraktować jako pasek do płaszcza czy kamizelki. Zwijając sznurek pleciony i sięgając po klej, możesz wykonać handmade'owe podkładki pod zastawę stołową, które będą zachwycać Twoich gości. To jednak nie wszystko. Sznurek pleciony może stać się podstawą szkatułek, koszyczków i innych artykułów home decor. Możesz opleść nim ramki na zdjęcia, a nawet słoiki i w ten sposób stworzyć wspaniałe pojemniki na długopisy czy jakiekolwiek inne przybory.

  Ze sklepem Dresówka.pl nie musisz się ograniczać. Wybieraj spośród wysokiej jakości sznurków przeznaczonych do zdobienia i szycia. Twórz wspaniałe ubrania, dodatki, artykuły home decor i wiele innych wspaniałych wyrobów rękodzielniczych. Polecamy!

  + rozwiń opis