Menu
Blog
PL | GBP
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  18 produkt(ów)

  18 produkt(ów)

  KLAMRY METALOWE DO PASKÓW I ODZIEŻY

  W sklepie Dresówka.pl oferujemy duży wybór różnego rodzaju metalowych okuć, takich jak klamry metalowe czy karabińczyki, które z powodzeniem znajdą szerokie zastosowanie w kaletnictwie, produkcji obuwia, odzieży oraz w innych pokrewnych branżach. Klamry metalowe zwykle odgrywają podwójną rolę – poza swoja podstawową funkcją, jaką jest zapinanie, mocowanie dwóch elementów, mają także ozdobny charakter. Tego typu drobny element może podkreślać charakter danej kreacji lub rzeczy, np. torebki, paska do spodni itp.

  Kategoria „Klamry metalowe, galanteria metalowa” to również ogromny wybór praktycznych karabińczyków. Karabińczyk obraca się, a jego zastosowanie można wymieniać w nieskończoność: może służyć do wyrobu zawieszek na klucze, jak i do przymocowania paska do torebki. Karabińczyk jest wykonany z niemagnetycznego metalu (magnetyczne jest kółeczko pośrodku). Można traktować go jako dekoracje, wykańczając karabińczykami torby, plecaki czy saszetki. Przyda się do zrobienia breloczka do kluczy, ale też jako zaczepka do identyfikatora, którym często musimy posługiwać się w pracy, na różnego rodzaju konferencjach czy innych wydarzeniach. Klamry metalowe w formie małych karabińczyków świetnie sprawdzają się jako tymczasowe wieszaki. To również doskonałe rozwiązanie do spięcia zamków – w przypadku dwukierunkowych zamków przy pomocy karabińczyka można je złączyć, dzięki czemu znacznie trudniej będzie je otworzyć, co w efekcie może zapobiec przed kradzieżą. Rozwiązanie to docenisz m.in. podczas zagranicznych wycieczek w oblegane miejsca, gdzie niestety, lepiej być dobrze zabezpieczonym…

  Klamry metalowe – funkcjonalne i proste dla każdego

  Klamry metalowe dostępne w ofercie sklepu Dresówka.pl są niesamowicie funkcjonalne i zarazem uniwersalne. To także bardzo prosty, łatwy w montażu i obsłudze sprzęt kaletniczy, który obsługiwać mogą nawet osoby nie będące zawodowymi kaletnikami, szewcami ani innymi rzemieślnikami. Klamry metalowe, które posiadamy w naszym asortymencie, doskonale spełniają swoją funkcję, mają też różnorodny wygląd, dzięki czemu można dopasować je do danego projektu lub estetyki, jaką preferujemy. Nasze klamry metalowe są wyjątkowo solidne. Mocowanie ich do skórzanych pasków czy innych elementów nie stanowi najmniejszego problemu. Zawsze możemy liczyć na pewne i ekspresowe zapięcie.

  Klamry metalowe, które oferujemy w ofercie sklepu Dresówka.pl, są wykonane z wysokiej jakości niemagnetycznego metalu i wyposażone są w obrotowe kółeczko pośrodku, dzięki czemu znakomicie spełnią swoją podstawową funkcję i będą bezproblemowo służyć przez wiele lat. Niezależnie czy potrzebujesz niezawodnego zapięcia, czy szukasz ciekawej, modnej ozdoby odzieży czy dodatków, nasze klamry metalowe i karabińczyki sprawdzą się idealnie. Przy ich pomocy możesz podkreślić walory wizualne dowolnej części garderoby, jak również dodatków: toreb, galanterii skórzanej itp. Wspomniany niemagnetyczny metal najwyższej jakości to gwarancja wieloletniej eksploatacji i długich lat bezproblemowych zapięć i odpięć.

  Nasze klamry metalowe posiadają regulator. Dzięki niemu bezproblemowo ustawisz pożądaną długość np. paska czy szelek. Klamry metalowe to must have przy produkcji różnego rodzaju plecaków, nerek i pasków. Szukasz klamry, która sprawdzi się przy wyrobie taśmowego (materiałowego) paska? Wypróbuj metalową klamrę z końcówką. Ząbki znajdujące się na jednej ze stron świetnie trzymają materiał.

  Szukasz metalowych zapięć? Klamry metalowe? Karabińczyki? Wszystko to znajdziesz w sklepie Dresówka.pl. Sprawdź naszą ofertę!

  + rozwiń opis