Menu
Blog
PL | GBP
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  1 produkt(ów)

  CZASOPISMA BE TRENDY

  Sklep Dresówka.pl to więcej niż dzianiny, tkaniny i akcesoria dla osób lubiących szyć. Staramy się proponować kompleksową ofertę, regularnie dostarczając naszym klientkom i klientom inspiracji. Z jednej strony robimy to poprzez autorskie zestawy, które przygotowują dla nas polskie projektantki i projektanci, z drugiej zaś poprzez najlepsze branżowe czasopisma. Takim właśnie czasopismem jest magazyn „Be Trendy” dedykowany młodym pasjonatom sztuki krawieckiej. „Be Trendy” to magazyn dla dzieci i nastolatków zawierający unikatowe wykroje papierowe, a także bonusowe wykroje, które można pobrać z internetu w formacie pdf. Twoje dziecko wykazuje talent krawiecki? A może marzy o karierze projektantki lub projektanta mody? Magazyn „Be Trendy” pomoże mu się rozwinąć, oferując dużą dawkę wiedzy, a także praktycznych ćwiczeń, które pomogą mu nauczyć się szyć.

  1 produkt(ów)

  CZASOPISMA ZESTAWY I WYKROJE BE TRENDY

  Jeśli marzysz o tym, by szyć ubrania, które z jednej strony będą trendy, z drugiej zaś oddadzą Twoją osobowość, warto mieć dobre inspiracje. Wiek nie ma znaczenia. Każdy może szyć. Chodzi przecież o rozwój, możliwość wyrażenia się i dobrą zabawę. W sklepie Dresówka.pl dbamy o to, by dostarczać inspiracji zarówno tym starszym, jak i najmłodszym miłośniczkom i miłośnikom sztuki krawieckiej. Świetnym sposobem, by w młodym wieku nauczyć się sprawnie szyć, a przy okazji zdobyć spojrzenie cechujące rasowe projektantki, jest praca z magazynem „Be Trendy”, uchodzącym za jedno z najlepszych czasopism dla ambitnych dzieci i nastolatków w swojej tematyce.

  Każdy numer magazynu „Be Trendy” zawiera 20 wykrojów papierowych oraz 3 darmowe wykroje do pobrania w formacie pdf w rozmiarach 80-176 w zależności od modelu. Każdy wykrój jest szczegółowo opisany w języku angielskim, niemieckim, francuskim, niderlandzkim i hiszpańskim. Oznacza to, że zabawa z wykrojami nie ogranicza się wyłącznie do pracy stricte manualnej, ale jest też znakomitą okazją do szlifowania wybranego języka obcego. Trudno o lepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym! „Be Trendy” to inspiracja, nauka konkretnych umiejętności, które zaprocentują prędzej czy później, a przede wszystkim rozwój na różnych poziomach. Wszystko to w formie doskonałej zabawy!

  (przycisk)

  Prasa branżowa w sklepie Dresówka.pl

  Jesteśmy znani jako dostawca sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Nasz sklep odwiedzają niezależne projektantki, krawcowe, ale i młode mamy, które po prostu lubią szyć. Nie ograniczamy się, starając się mieć w ofercie interesujące pozycje dla każdej klientki. Dzianiny, tkaniny i wszelkiego rodzaju akcesoria to jedno, ale nie mniej ważna od samych materiałów jest dla nas prasa branżowa stanowią inspirację i będąca wspaniałym impulsem do samorozwoju. Posiadamy prasę o różnym profilu. W sklepie Dresówka.pl kupisz zarówno czasopisma dla najmłodszych, w tym znakomity magazyn dla dzieci i nastolatków „Be Tredny” zawierający ambitne wykroje, jak i czasopisma dla starszych amatorek i amatorów prac krawieckich.

  W sklepie Dresówka.pl kupisz m.in. czasopismo „Burda”, nowoczesny magazyn z wykrojami na różnych poziomach trudności, zawierający szczegółowe instrukcje w języku polskim, a także liczne inspiracje. Dużym zainteresowaniem naszych klientek cieszy się również „My Imagine”, magazyn dla kobiet w każdym wieku, zawierający 20 wykrojów papierowych oraz 3 darmowe wykroje do pobrania w formacie pdf w rozmiarach 34-52 (XS-3XL). Interesujące wykroje można znaleźć również w niemieckim czasopiśmie „Ottobre”. W sklepie Dresówka.pl oferujemy ten arcyciekawy magazyn w dwóch wersjach: „Woman” i „Kids”. Inna propozycje, także dostępna w naszym sklepie, to „Stitched by You”, kolejny magazyn, zawierający modne, uniwersalne wykroje.

  Praca z wykrojami to świetny sposób na realizowanie krawieckiej pasji. W przypadku gdy sięgasz po czasopisma takie, jak „Be Trendy” czy „Ottobre” w wersji „Kids”, masz okazję uszyć coś razem ze swoim dzieckiem. Wspólna praca nad wykrojami to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu i wzajemną naukę. Fakt, że wykroje są opatrzone obcojęzycznymi instrukcjami, może być również świetną okazją do wspólnego szlifowania danego języka. Czy może być coś lepszego? Właśnie dlatego tak bardzo lubimy prasę tematyczną. To inspiracja, nauka i zabawa w jednym, niezależnie po jaki konkretnie magazyn sięgasz. Serdecznie polecamy nasz dział z czasopismami. Staramy się być na bieżąco i włączać do naszego asortymentu kolejne numery wiodących pism. „Be Trendy”, „Burda”, „My Imagine”, „Ottobre”, a może „Stitched by You”? Już dziś wybierz swoje ulubione!

  + rozwiń opis