Darmowa dostawa od 150,00 zł
KOLOROWE JELENIE - dzianina pętelkowa
KOLOROWE JELENIE - dzianina pętelkowa
KOLOROWE JELENIE - dzianina pętelkowa
KOLOROWE JELENIE - dzianina pętelkowa

KOLOROWE JELENIE - dzianina pętelkowa

Rozmiar
68,70 zł
brutto / MB
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / MB
Cena regularna: / MB
MB
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
30 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Opis produktu

Dzianina pętelkowa z elastanem SP250.

Dzianina na prawej stronie gładka, od spodu wykończona pętelką. Zastosowanie w składzie elastanu powoduje, że materiał jest rozciągliwy.

Nadruk został wykonany metodą druku cyfrowego z wykorzystaniem najwyższej jakości farb drukarskich, w pełnej gamie nasyconych kolorów oraz w najwyższej rozdzielczości. Dzięki temu wzór jest trwały, niewyczuwalny, nie pęka przy rozciąganiu, ma dużą odporność na mechacenie.

Prezentowany materiał idealnie sprawdzi się przy szyciu bluz, spodni, t-shirtów, legginsów, czapek, chust, kominów, sukienek i spódnic. Można go również wykorzystać do uszycia poduszek i kocyków.

Oferowany materiał wyprodukowany jest w całości w Polsce, z najwyższej jakości przędzy.

Dane techniczne:

Skład: Bawełna 92%, elastan 8%

Szerokość: 165 cm (+/- 5%)

Gramatura:  250 g/m2 (+/- 5%)

W przypadku nadruków cyfrowych ich nasycenie i odcień może różnić się w poszczególnych partiach.

Instrukcja użytkowania:

UŻYTKOWANIE DZIANIN Z CIEMNYMI WZORAMI DRUKOWANYMI CYFROWO W celu zachowania dzianiny jak najdłużej w stanie zbliżonym do fabrycznego należy prać ją wyłącznie w trybie przeznaczonym do materiałów delikatnych, w 30 stopniach, bez stosowania środków zmiękczających. Zaleca się również pranie na lewej stronie. Ponadto, ze względu na naturalny proces ścierania powierzchni materiału, należy unikać stosowania w produktach narażonych na przecieranie (np. spodenki dla małych dzieci).

Zalecamy prasować na lewej stronie.

Kraj pochodzenia: Polska

Podana cena zawiera podatek VAT

Cena dotyczy 0,5 metra bieżącego.

Kupując kilka sztuk materiał otrzymasz w jednym kawałku. W przypadku zakupów przekraczających 3 metry bieżące (6szt) zastrzegamy sobie prawo dostarczenia materiału w odcinkach. W przypadku, gdy wystąpi konieczność podzielenia zamówienia zawsze otrzymasz więcej materiału niż było zamówione, a żaden odcinek nie będzie krótszy niż 1,2mb. 

Nadruk został wykonany na dzianinie zgodnej z Oeko-Tex® Standard 100 - SPECYFIKACJA

Oferta dotyczy zamówień do: Polski, Niemiec, Austrii i Czech.

Szczegóły produktu

Symbol
DR-PE240 - kolorowe jelenie
Kod producenta
5900756003063
Grubość materiału
Średni
Elastyczność materiału
Bardzo rozciągliwy
Zastosowanie
Bluzy
Czapki i kominy
Spodenki krótkie
Spodnie dresowe
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu: Nie wybrano pliku
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel