Menu
Blog
PL | GBP
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  1-48 of 82

  DRESÓWKI PĘTELKOWE

  Dresówki pętelkowe to uniwersalne dzianiny, które od spodu posiadają charakterystyczne pętelki, natomiast z wierzchu ich struktura jest gładka. W ich składzie dominuje zazwyczaj bawełna z niewielką domieszką elastanu. Są miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku oraz wytrzymałe w użytkowaniu. Doskonale sprawdzają się do szycia odzieży całorocznej: spodni, bluz, bluzek, spódnic, tunik, sukienek, czapek, kominów oraz odzieży dla dzieci i niemowląt. Nasze dresówki pętelkowe posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

  Dresówki pętelkowe dzielimy na rozciągliwą, czyli klasyczną z elastanem, grubą z elastanem oraz bardzo grubą bez elastanu, która się nie rozciąga.

  1-48 of 82

  Dresówka pętelka w Dresówka.pl

  Wszystkie dresówki pętelkowe dostępne w sklepie Dresówka.pl posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. W naszym sklepie możesz wybierać spośród wielu rodzajów dresówki pętelki. Nie możesz się zdecydować? Wybór ułatwią oferowane przez nas próbniki zawierające kawałki poszczególnych materiałów. W sklepie Dresówka.pl kupisz dresówkę pętelkową różnej grubości, w wybranym kolorze i z dowolnym rodzajem wykończenia, d