Menü
Blog
DE | PLN
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  24 Artikel

  APLIKACJE HAFTOWANE

  Aplikacje haftowane to jeden z najlepszych sposobów na ozdobę odzieży. Aplikacje haftowane, ze względu na sposób ich łączenia z materiałem nazywane naprasowankami, pozwalają w ciekawy sposób wypełnić daną powierzchnię tkaniny lub dzianiny. Ich cechą szczególną jest wypukłość będąca następstwem wykorzystania techniki haftu, co sprawia, że aplikacje haftowane wydają się bardziej wyraziste i kontrastujące z danym materiałem. Technika, w jakiej wykonuje się aplikacje haftowane, pozwala na użycie dowolnej ilości kolorów nici, dzięki czemu naprasowanki często imponują rozbudowaną paletą barw. Aplikacje haftowane znajdziesz również w sklepie Dresówka.pl – w różnych wariantach kolorystycznych i z zaskakującymi wzorami, które dodadzą przewrotnego charakteru każdej rzeczy, jaką postanowisz nimi ozdobić.

  24 Artikel

  Aplikacje haftowane – kolorowa i niezastąpiona ozdoba

  Kategoria Aplikacje haftowane” jest szeroko reprezentowana w asortymencie naszego sklepu. W naszej ofercie znajdują się przeróżne aplikacje haftowane, które bez najmniejszych problemów przytwierdzisz do dowolnej powierzchni. Nasze aplikacje są kolorowe i różnorodne – kupisz u nas zarówno słodkie naprasowanki dedykowane odzieży dziecięcej, np. w kształcie miłych dinozaurów lub małych kotków w parasolce, jak i znacznie bardziej drapieżne aplikacje haftowane „Czaszka”, „Ufo” czy „Bulldog”, świetnie nadające się do ozdabiania lub renowacji odzieży zbuntowanych nastolatków. Oczywiście nie ma reguły – nasze aplikacje haftowane uwalniają swój potencjał w zderzeniu z kontekstem, z danym krojem, materiałem i wizją. Czasem najpiękniejsze rozwiązania to te oparte na kontraście. Zaufaj swojej intuicji i nie bój się eksperymentować!

  Aplikacje haftowane to ozdoby wyjątkowo uniwersalne. Są idealnym sposobem na udekorowanie nowych ubrań lub lifting używanych. Możemy po prostu potraktować je jako ozdobę lub zamaskować nimi defekt materiału, niwelując przetarcia, odbarwienia, niemożliwe do usunięcia plamy itp. Aplikacje haftowane znakomicie łączą się praktycznie z każdą powierzchnią. Nawet jeśli nie masz wielkiego doświadczenia w krawiectwie, poradzisz sobie z nimi bez problemów. Wystarczy nałożyć wybraną aplikację na materiał, położyć na desce do prasowania (aplikacja musi znajdować się pod tkaniną) i odpowiednio przeprasować aplikację. Dodatkowo naprasowankę możemy przyszyć lub przykleić. Jak mocować aplikacje haftowane, zawsze staramy się tłumaczyć, przygotowując ich opisy, tak by nikt nie miał z nimi problemu. To naprawdę nie jest trudne!

  Sięgnij po aplikacje haftowane i stwórz coś unikalnego

  Wraz z modą na handmade aplikacje haftowane wróciły do łask. Są wielozadaniowe, estetyczne, a ich odpowiedni dobór pozwala osiągnąć niepowtarzalny efekt. Chcesz się wyróżnić? Naprasowanki to dobry sposób. Czasem dobrym sposobem na ciekawy efekt jest szukanie kontrastu, łączenie ze sobą z pozoru odległych od siebie światów. Interesujące rezultaty może więc przynieść np. zestawienie ze sobą eleganckiego kroju z frywolną aplikacją, np. w kształcie lodów lub babeczek. Innym rodzajem naprasowanki, która przełamie grzeczny charakter danego ubrania, są czerwone usta, jednoznacznie kojarzące się z rock'n'rollowym wizerunkiem i twórczością grupy The Rolling Stones. Szukasz czegoś mniej krzykliwego, bardziej stonowanego? Takie aplikacje haftowane też znajdziesz w sklepie Dresówka.pl. Rzuć okiem na minimalistyczne naprasowanki haftowanki ze złotym lureksem w kształcie kolibra, motyla lub chrabąszcza. Oszczędna paleta barw i geometryczny wzory świetnie sprawdzą się jako dopełnienie wysmakowanych kreacji wieczorowych.

  Aplikacje haftowane to oczywiście również kapitalne dopełnienie odzieży dziecięcej. Miłe kotki, ptaszki i inne pocieszne stworzenia, które przedstawiają nasze aplikacje haftowane dedykowane odzieży dziecięcej, z pewnością idealnie ozdobią dziecięce ubrania. To świetne rozwiązanie dla młodych mam, które lubią szyć dla swoich pociech, chcąc mieć pewność, że ich dzieci nie noszą „toksycznych ubrań”. Aplikacje haftowane są tym bardziej przydatne w kontekście odzieży dziecięcej, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że maluchy lubią wystawiać swoje ubrania na próbę, przez co często trzeba je naprawiać. Aplikacje haftowane mogą posłużyć za łaty będące jednocześnie ozdobą ubrania naszego dziecka.

  Wiek dziecka nie gra roli. W naszym sklepie posiadamy również aplikacje haftowane dla starszych dzieci. Niektóre wzory przypadną do gustu nawet zbuntowanym nastolatkom. Aplikacje haftowane? Ich największy wybór znajdziesz w sklepie Dresówka.pl!

  + show more