Menü
Blog
DE | PLN
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  45 Artikel

  GALANTERIA DREWNIANA

  45 Artikel

  METKI DREWNIANE

  Moda na bycie eko zatacza coraz szersze kręgi. Głosy ekologów, które nawołują do zmian, są coraz bardziej wyraźnie i nie pozostają bez znaczenia dla różnych aspektów naszego funkcjonowania. Wiele osób zwraca większą uwagę na to, co je. Widać też rosnącą świadomość, jeśli chodzi o odzież. Coraz popularniejsze są różnego rodzaju materiały naturalne. Sztuczne tkaniny i dodatki dla wielu osób są już nie do zaakceptowania. Wyrazem troski o losy naszej planety oraz o własne zdrowie jest moda na handmade. Mamy starają się szyć ubranka dla dzieci samodzielnie, tak by mieć pewność, że ich pociechy noszą ciuszki nie wywołujące alergii, a inne osoby zamiast niepewnych ubrań z sieciówek wybierają DIY. „Wiem, co noszę” to hasło podobne do „Wiem, co jem” – i w ostatnich latach robi podobną furorę.

  Galanteria drewniana jest wyrazem mody na naturalność w branży odzieżowej. Bo czy istnieje bardziej kojarzący się z naturą surowiec niż drewno? Drewniane dodatki mogą zostać wykorzystane jako dekoracja danej części garderoby. Drewniane zawieszki przyczepia się np. do swetra lub bluzki w charakterze broszki. Z drugiej strony wykonane z drewna tabliczki można naszyć jako metkę na ręcznie wykonane produkty, by podkreślić ich unikalny charakter. W ten sposób można przyozdobić zarówno autorską torebkę, jak i plecak-worek bądź etui. Wówczas drewniana tabliczka jest czymś więcej niż dekoracją.

  Galanteria drewniana – jak ją wykorzystać?

  Galanteria drewniana jest dziś więcej niż dekoracją. Nieprzypadkowo zawrotną karierę robią obecnie drewniane zegarki, notesy, wizytowniki i inne akcesoria. To jednak nie wyczerpuje tematu zastosowań galanterii drewnianej. Świetnym przykładem produktu, który można znaleźć w kategorii „Galanteria drewniana” sklepu Dresówka.pl, a który nadaje się do różnych zastosowań, są dostępne w różnych wariantach metki w formie drewnianych tabliczek. Znajdujące się na nich napisy dają pole do popisu. „Handmade”, „Made with love”, „Mama mi uszyła” – wybierz najbardziej odpowiadający Ci napis i zrób coś niepowtarzalnego!

  Drewniane tabliczki, jakie oferujemy klientkom naszego sklepu, można wykorzystać również na inne sposoby. Nasze metki, najczęściej służące ozdabianiu autorskich ubrań, idealnie nadają się do wyrobu bransoletek. Wystarczy zręcznie połączyć je np. z odpowiednim sznurkiem lub koralikami. Świetnie sprawdzą się również jako brelok do kluczy – samodzielnie lub w połączeniu z innymi drobiazgami. Kolejną dziedziną, gdzie nasze drewniane metki oraz inne produkty z kategorii „Galanteria drewniana” znajdują zastosowanie, jest scrapbooking, czyli sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Lubisz własnoręcznie pakować prezenty, przygotowując własne, niepowtarzalne opakowania? Spróbuj wykorzystać do tego celu drewnianą tabliczkę z napisem „Made with love”. To może być strzał w dziesiątkę!

  Galanteria drewniana dostępna w sklepie Dresówka.pl to również różnego rodzaju zawieszki. Nasze zawieszki z motywami marynarskimi świetnie sprawdzą się przy wyrobie autorskiej biżuterii, a także jako dekoracja, np. doniczek. Osobną kategorią są girlandy. Te popularne ornamenty w formie podwieszonej wiązanki kwiatów lub właśnie elementów drewnianych, obecne są w wielu domach. Często występują w pokojach dziecięcych. Z naszych zawieszek bez problemu stworzysz niepowtarzalną girlandę do pokoju swojego dziecka. Zawieszki w kształcie łódek lub kotwic będą do tego celu wręcz idealne!

  Niezależnie czy jesteś aspirującą krawcową, czy po prostu lubisz spędzać czas, tworząc nieszablonowe, autorskie dekoracje, kategoria „Galanteria drewniana” sklepu Dresówka.pl jest właśnie dla Ciebie. Spraw, by każde ubranie lub dekoracja, które wychodzą spod z Twoich palców, nie pozostawiały wątpliwości. Zrób sobie zapas drewnianych metek z informacją „Handmade” lub inną i ciesz się unikalnym charakterem własnoręcznie wykonanych ubrań!

  + show more