Menu
Blog
PL | GBP
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  3 produkt(ów)

  3 produkt(ów)

  Stwórz wyjątkowy strój sportowy ze sklepem Dresówka.pl

  Wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez regularnych treningów. Nie ma w tym nic dziwnego – sport pozwala utrzymać dobrą formę, rozładować stres i przyczynić się do ogólnej poprawy naszego zdrowia. Aby trening przynosił pożądane rezultaty, nic nie powinno rozpraszać naszej uwagi. Dotyczy to również odzieży sportowej. To, co zakładamy na trening, ma ogromny wpływ na komfort wykonywanych ćwiczeń. Podstawowym aspektem, który rzutuje na jakość odzieży treningowej, są materiały, z jakich została wykonana. Planujesz samodzielnie wykonać strój treningowy? Z naszym sklepem to możliwe. Materiały gładkie na stroje sportowe, jakie możesz znaleźć w naszej ofercie, to dzianiny dedykowane osobom chcącym uszyć odzież sportową własnym sumptem.

  Z naszymi produktami możesz stworzyć każdy element sportowej garderoby. Proponujemy przewiewne, skutecznie odprowadzające wilgoć na zewnątrz materiały, które dzięki swoim właściwościom pozwalają osiągnąć niebywałą wygodę wykonywanych ćwiczeń. W naszym sklepie znajdziesz m.in. specjalne dzianiny typu single jersey pozwalające uszyć stroje sportowe zarówno na trening na świeżym powietrzu, jak również na trening halowy, aerobik czy siłownię. Materiały, które proponujemy w tej kategorii, świetnie sprawdzą się również jako baza sportowych bluzek, spodni, sukienek czy tunik. Kategoria „Materiały na stroje sportowe” to również lycra na stroje kąpielowe – materiał szczególnie przydatny osobom regularnie chodzącym na basen oraz miłośnikom relaksu na plaży.

  Elastyczne, wygodne i wytrzymałe materiały na stroje sportowe

  Jednym z najpopularniejszych materiałów na stroje sportowe, jakie oferujemy w sklepie Dresówka.pl, są dostępne w różnych kolorach dzianiny Traveller. Dzianina Traveller to materiał mięsisty, cienki, bardzo elastyczny i delikatnie połyskujący. Dzianina jest gładka, śliska i „lejąca się”. To inteligentny materiał stworzony w taki sposób, by możliwie szybko odprowadzać z ciała pot. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim podczas intensywnego wysiłku fizycznego, np. podczas interwałowego treningu biegowego, potrafiącego wycisnąć z biegacza ostatnie poty. Co ważne, dzianina Traveller nie prześwituje. Z materiałem tym nie musisz obawiać się rozciągania oraz ćwiczeń w towarzystwie innych osób, które bez odpowiedniego stroju bywają niezręczne. Strój na siłownię? W tym przypadku dzianina Traveller również będzie strzałem w dziesiątkę!

  Lubisz dobrze prezentować się na treningu? Jeśli tak – rzuć okiem na dzianiny single jersey z melanżem. To najwyższej jakości dzianiny jednołożyskowe (obie strony materiału posiadają gładką fakturę; na prawej stronie widać biegnące wzdłuż kolumienki; na lewej biegnące w poprzek rzędy oczek). To materiały gładkie, cienkie i rozciągliwe. Widoczny melanż został wykonany z przędzy fantazyjnej, nie zaś w wyniku nadruku. Dzianiny single jersey z melanżem stworzono w dedykowanej sportowcom technologii Dri-Fit dającej gwarancję komfortu termicznego nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń.

  Przydatnym produktem do wykańczania odzieży sportowej są siatki odzieżowe. Je również kupisz w naszym sklepie. Siatki odzieżowe dzięki swym właściwościom tworzą idealną warstwę między ciałem a wierzchnią warstwą odzieży. Dzianina nadaje się na letnie koszulki, spodenki, podszewki do odzieży sportowej, a także plecaków. Świetnie sprawdzi się też jako wstawka wentylująca.

  W sklepie Dresówka.pl kupisz wszystko, czego potrzeba, by stworzyć profesjonalną odzież sportową. Polecamy również inne kategorie, gdzie możesz znaleźć produkty przydatne przy samodzielnym wykonywaniu ubrań sportowych, przede wszystkim kategorię „Ściągacze i plisy”. Trzymaj dobrą formę przez cały rok. Ciesz się komfortem ćwiczeń z autorskimi strojami sportowymi razem z naszym sklepem!

  + rozwiń opis