Menü
Blog
DE | PLN
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  45 Artikel

  45 Artikel

  Dresówki drapane – idealne na jesień i zimę

  Dresówki drapane to jeden z tematów, w których czujemy się ekspertami. Materiały wchodzące w skład tej kategorii są praktyczne i uniwersalne, czemu zawdzięczają swoją ogromną popularność. To częsty wybór osób robiących zakupy w naszym sklepie. Najczęściej sięga się po nie jesienią oraz zimą, czyli wtedy, gdy temperatury spadają, a my chcemy okryć się materiałami, które zapewnią nam ciepło, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Chcesz uszyć grubą, ciepła odzież dla siebie lub bliskich? Dresówki drapane to bardzo dobry trop. Zaliczane do tej kategorii dzianiny świetnie chronią przed chłodem, są wygodne i świetnie się noszą. To naturalny wybór na sezon jesienno-zimowy.

  W naszym sklepie kupisz dresówki drapane i szmerglowane. Gładkie dresówki drapane? Nazwa naszego sklepu zobowiązuje – nigdzie nie znajdziesz ich tak wiele, jak w sklepie Dresówka.pl. Proponujemy dzianiny w różnych kolorach oraz o różnej charakterystyce. W ich składzie dominuje naturalna bawełna oraz niewielka domieszka poliestru, a w przypadku dzianiny drapanej z elastanem – bawełna oraz elastan. Spektrum produktów odzieżowych oraz dodatków, jakie możesz uszyć, sięgając po nasze dresówki drapane, jest bardzo szerokie. Dzianiny te świetnie nadają się na ciepłe bluzy oraz spodnie. Równie dobrze możesz jednak uszyć z nich płaszczyk lub tunikę. Dodatki? Oczywiście, że tak! Czapki, szale czy kominy z dzianin znajdujących się w kategorii „Dresówki drapane” skutecznie uchronią Cię nawet przed najbardziej siarczystym mrozem. Z powodzeniem możesz nimi podszyć odzież wierzchnią. Z naszymi dzianinami na pewno nie zmarzniesz!

  Wygodne dresówki drapane z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100

  Cechą charakterystyczną dresówek drapanych jest ich struktura. Ich znak rozpoznawczy to delikatny meszek, który z łatwością dostrzeżesz na jednej stronie materiału. Dresówki drapane są znacznie grubsze i cieplejsze od dresówek niedrapanych. Jedną z najpopularniejszych obecnie odmian dresówki drapanej jest dresówka drapana z elastanem