Menu
Blog
EN | GBP
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  5 Item(s)

  5 Item(s)

  Owata – miękka, puszysta i antyalergiczna

  Dostępne w naszej ofercie owaty silikonowe doskonale sprawdzają się jako warstwy ocieplające w kurtkach zimowych i płaszczykach (także dziecięcych). Owata wyróżnia się lekkością, miękkością i przewiewnością, co jest istotne, zwłaszcza w ubraniach dziecięcych. Owata poliestrowa, którą często nazywa się również watoliną, jest wysokopuszysta. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości surowca, dzięki czemu zachowuje wysoką elastyczność, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Oferowane owaty znakomicie dopasowują się także do elementów meblowych, np. do zagłówków łóżka, które często wykonuje się samodzielnie. Owaty można zastosować także jako warstwę wyściełającą siedziska krzeseł, oparcia czy wypełnienie twardych boków mebli, a także jako warstwę nadającą miękkość zewnętrznym tkaninom tapicerskim. Nasza owata może być stosowana również jako warstwa modelująca i wygładzająca wszelkiego rodzaju nierówności. Oferowana owata tapicerska jest wysokopuszysta, a staranny proces technologiczny produkcji sprawia, że materiał ma odpowiednią puszystość i sprężystość, zachowując przy tym niebywałą miękkość, lekkość i pierwotny kształt.

  Dostępna w ofercie naszego sklepu owata silikonowa ma największe zastosowanie w branży odzieżowej. Najlepiej sprawdza się jako wypełnienie kurtek, zwłaszcza zimowych, jak również wszelkiego rodzaju odzieży wierzchniej. Oferowana owata nadaje się jako wypełnienie do patchworków, narzut, poduszek, kołder, a także dziecięcych kocyków i wielu innych elementów wyposażenia domu. Nasza owata jest antyalergiczna, co sprawia, że nie uczuli nawet najdelikatniejszej skóry naszego maluszka. Niebywała miękkość owaty, którą oferujemy w sklepie Dresówka.pl, sprawia, że produkt doskonale nadaje się do wypełnienia także takich elementów, jak dziecięce zabawki, przede wszystkim popularnych misiów i innych przemiłych pluszaków.

  Wypełnienia w sklepie Dresówka.pl

  W ofercie Dresówka.pl proponujemy także kulki silikonowe idealnie sprawdzające się jako wypełnienie elementów odzieży i innych elementów tekstylnych. Nasze kulki silikonowe produkowane są z cienkich włókien poliestrowych, uformowanych w niewielkie zgrabne kuleczki o średnicy 0,5 cm. Dzięki specjalnym kanalikom powietrznym oraz skrętnemu karbikowaniu granulat doskonale dopasowuje się do spoczywającego na nim ciężaru. Jest to rodzaj sztucznego puchu.

  Produkty wypełnione kulkami silikonowymi można prać w pralce w temperaturze 60º Celsjusza. Oferowane kulki silikonowe są wyjątkowo przyjazne alergikom, a przy tym wyjątkowo puszyste. Nie brudzą się, nie zbijają, przez długi czas zachowując swoje właściwości. Mogą być stosowane do wypełniania takich elementów, jak zabawki, poduszki, kołdry, a nawet legowiska dla zwierząt. Poduszki i inne elementy wypełnione za pomocą naszych kulek silikonowych to przede wszystkim wysoki komfort użytkowania. Kulki te są bardzo przewiewne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że śpiąc np. na wypełnionej nimi poduszce, wypoczniesz i nie będziesz się nadmiernie pocić.

  W naszej ofercie znajdziesz także inny typ wypełnienia. Pianka sieciowana jest produktem wyjątkowym. Ta giętka pianka o zwartej strukturze z powodzeniem nadaje się do cięcia, klejenia i szycia. Ponadto posiada właściwości dźwiękoszczelne oraz izolacyjne, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako materiał zabezpieczający i wzmacniający. Pianka znakomicie nadaje się na usztywnienie torebek, toreb, plecaków, koszy na zabawki, etui na tablet, laptop czy aparat. Znajduje zastosowanie jako wypełnienie w produkcji artykułów dziecięcych, pościelowych, kocyków, śpiworków i zabawek.

  + show more