Menu
Blog
EN | GBP
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  19 Item(s)

  NITY KALETNICZE

  19 Item(s)

  METALOWE OCZKA KALETNICZE

  Kategoria „Oczka kaletnicze, nity” zawiera produkty, przy pomocy których połączysz dwa kawałki wybranego materiału, a także wzmocnisz lub efektownie wykończysz swój produkt. Oferowane przez nasz sklep oczka kaletnicze można umieścić we wszystkich rodzajach materiałów. Wycięcie otworu wykonasz, wykorzystując dołączoną do zestawu mini praskę lub – jeśli wolisz – również dostępny w naszym sklepie dziurkacz rewolwerowy. Oczka są nierdzewne. Umożliwiają np. przewleczenie sznurów przez materiał. Jeśli chcesz uszyć kurtkę lub bluzę, nasze oczka kaletnicze sprawdzą się idealnie!

  Nity, w tym nity tapicerskie, to z kolei sposób na to, by połączyć dwa kawałki wybranego materiałów w sposób trwały, prosty i ekspresowy. Nity świetnie sprawdzą się przy łączeniu różnych materiałów, np. jeansu, skór, materiałów skóropodobnych itp. Nity, które oferujemy w sklepie Dresówka.pl, równie dobrze sprawdzą się przy wytwarzaniu lub przyozdabianiu zakupionej odzieży, jak również przy projektach związanych z obuwiem lub renowacją starych mebli (nity tapicerskie). Mocowanie nitów nie jest szczególnie wymagające. Można do tego celu użyć zwykłego młotka lub specjalnej nitownicy. Szczegółowe instrukcje znajdziesz na opakowaniu lub w dołączonej do zestawu nitów/oczek kaletniczych instrukcji.

  Nity i oczka kaletnicze w sklepie Dresówka.pl

  Choć nie mają jednej domeny, a ich główną cechą jest uniwersalność, nity kaletnicze wielu osobom kojarzą się przede wszystkim z wyrobami z jeansu. Spotkasz je, sięgając po jeansowe spodnie, spódnice, sukienki, kurtki i inne części garderoby. Jeśli sama chcesz uszyć sobie coś z jeansu, najprawdopodobniej również będziesz potrzebować adekwatnych nitów. Znajdziesz je w ofercie sklepu Dresówka.pl. Do jeansu szczególnie polecamy metalowe nity uniwersalne 9 mm z ponadczasowym wykończeniem „Antyczna miedź”. Tak, podobne nity stosuje się przy produkcji wyrobów jeansowych, które znasz z popularnych sieci i odzieżowych butików, gdzie z pewnością nie raz kupowałaś jeansowe spodnie lub kurtkę.

  Nasze nity oczkowe świetnie sprawdzają się jako nity tapicerskie. Renowacja mebli jest coraz bardziej widocznym trendem, mającym różne podłoża. Osoby odnawiające stare meble często podejmują wysiłek, ponieważ chcą mieć w swoim domu lub mieszkaniu coś unikalnego, przedmioty z charakterem i własną historią, a takimi niewątpliwie są własnoręcznie odrestaurowane meble. Z drugiej strony renowacja mebli to sposób na ponowne wykorzystanie zużytych przedmiotów, co z kolei wpisuje się w działania recyklingowe i proekologiczne. Niezależnie od powodu, jaki stoi za Twoją chęcią do renowacji mebli, warto uzbroić się w nity tapicerskie. Nasze nity oczkowe świetnie połączą fragmenty materiału, jaki wykorzystasz do wykonania obić, przy okazji stanowiąc piękną ozdobę. Nity tapicerskie znajdą zastosowanie przy renowacji krzeseł, kanap i innych mebli, w których pojawiają się materiałowe elementy tapicerowane.

  Nity oczkowe są niezastąpione również przy ozdabianiu butów i własnoręcznie wykonanej galanterii. Często zdarza się tak, że butom, które kupujemy, brakuje indywidualnego, handmade'owego charakteru. Gdy chcemy to zmienić, nity mogą okazać się bardzo pomocne, zwłaszcza że świetnie nadają się do pracy z różnymi materiałami, np. ze skórą i materiałami skóropodobnymi. To dobra wiadomość także dla miłośników własnoręcznie wykonanej galanterii ze skóry lub ekoskóry. Oczka kaletnicze mogą nadać nieco drapieżności i temperamentu torebkom ze skóry ekologicznej, materiałowym shopperkom, worko-plecakom i innym wyrobom. Warto trochę z nimi poeksperymentować. Jesteś gotowa? Najlepsze nity i oczka kaletnicze kupisz w sklepie Dresówka.pl!

  + show more