Menu
Blog
EN | GBP
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  1-48 of 362

  1-48 of 362

  Handmade z klasą – wszywki, metki i wiele, wiele więcej!

  Własnoręcznie wykonana odzież to najlepszy prezent, jaki można zrobić sobie lub bliskim. Handmade'owe ubrania dobrze jest wykończyć w taki sposób, by nie odbiegały od pewnych standardów. Chodzi m.in. o obecność metek, które są nieodłącznym elementem ubrań trafiających do sprzedaży, a także inne detale, takie jak wszywki z rozmiarem czy instrukcją prania. Jeśli chcesz, by Twoje krawieckie projekty były wykończone w sposób profesjonalny, nie tracąc przy tym swojego handmade'owego charakteru, ta kategoria z pewnością pomoże Ci osiągnąć ten cel. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba, by postawić kropkę nad “i”!

  Doskonałym sposobem na wykończenie autorskich ubrań i dodatków są metki z charakterystycznymi, niekiedy zaskakująco pomysłowymi napisami, takimi jak „Hello Winter”, „Siostra mi uszyła”, „Mama mi uszyła” czy „Sama uszyłam”. Zawsze możesz postawić na klasykę, czyli dwustronną metkę z ekoskóry z napisem „Hand Made”. Metkę z łatwością możesz przyszyć do dowolnego materiału, korzystające ze znajdujących się na jej powierzchni dziurek. Metki można naszyć na praktycznie wszystkie ręcznie robione produkty: odzież, torby, etui czy domowe dekoracje. Z nami nie musisz się ograniczać. W sklepie Dresówka.pl znajdziesz metki w różnych kolorach – od klasycznego brązu czy głębokiego grafitu po modny blady róż, odcienie bananowe, miętowe i wiele, wiele innych. Proponujemy ponadto różne kształty metek. Z tak ogromnym wyborem z powodzeniem możesz potraktować metkę jako wyjątkową ozdobę swojego projektu!

  Wszywki w sklepie Dresówka.pl – od wyboru do koloru!

  Metki z nietuzinkowymi napisami to oczywiście nie wszystko, co możesz znaleźć w tej kategorii. W dziedzinie metek mamy do zaoferowania znacznie więcej. Metki z gwiazdkami, a przede wszystkim ze zwierzęcymi motywami – one również powinny Cię zaciekawić. Wybieraj spośród wielu interesujących wzorów, takich jak „Jeleń”, „Motylki” czy „Zebra”. Tego typu metki naszyte na handmade'owe ubrania i dodatki zawsze robią wrażenie!

  Ubrania, które wykonujemy dla siebie lub bliskich, warto wyposażyć też w odpowiednie wszywki. Najbardziej podstawowa wszywka to ta z rozmiarem i składem surowcowym danego wyrobu. W sklepie Dresówka.pl znajdziesz wszywki jedyne w swoim rodzaju. Oto przykładowy skład z jednej z naszych wszywek: „pomysł (12 proc.), zabawa (8 proc.), przygoda (20 proc.), radość (60 proc.)”. Czy może być lepiej? Mamy do zaoferowania również inne wszywki. Bardzo praktycznym elementem jest instrukcja prania. Jeśli zamierzasz sprzedawać swoje handmade'owe ubrania, warto się nimi zainteresować. Przepis prania jest niezbędny w przypadku produktów przeznaczonych na sprzedaż. Przepisy regulujące bezpieczeństwo i znakowanie produktów włókienniczych nakazują, by na wyrobach tekstylnych podawać informacje dotyczące sposobu ich konserwacji. Znaki te mogą informować np. o możliwości lub zakazie chemicznego czyszczenia danego ubrania, temperaturze prasowania czy temperaturze, w jakiej ubranie może być prane. Właśnie te informacje zawarte są na dostępnych w naszym sklepie wszywkach z instrukcją prania.

  Co jeszcze możesz znaleźć w tej kategorii? Bardzo przydatnym dodatkiem krawieckim są naszywki w kształcie kieszonek ozdobione napisem „Hand Made” oraz przerywaną linią wzdłuż brzegów. Tego typu kieszonki można naszyć zarówno na odzież, jak i na torby, dodatki i inne wyroby. Przydatne w Twojej pracowni lub domowym zakładzie krawiecki mogą okazać się też podkładki z oczkiem. Tego typu podkładki świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba przewlec sznurek lub tasiemkę, choć to także drobna, ale bardzo urocza dekoracja – zwłaszcza jeśli wybierzemy podkładkę w kształcie serca.

  W sklepie Dresówka.pl dbamy o detale. Wykończ swoje autorskie ubrania i dodatki z klasą, sięgając po nasze metki, wszywki i inne akcesoria!

  + show more