Menu
Blog
EN | GBP
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  30 Item(s)

  30 Item(s)

  Dodatki i akcesoria krawieckie najwyższej jakości

  W przypadku firmy Prym jakość zawsze jest na pierwszym miejscu. Długa i bogata historia firmy zobowiązuje. Z oficjalnej strony William Prym GmbH & Co. KG dowiadujemy się, że początki firmy sięgają 1530 r. Z blisko 500-letnią Prym jest więc jedno z najstarszych rodzinnych przedsiębiorstw zarówno w Niemczech, jak i na świecie. Produkty Prym dostępne są niemalże pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc się opinią zaufanych, sprawdzonych akcesoriów dla zawodowych krawcowych oraz osób zajmujących się krawiectwem bardziej hobbystycznie. Produkty Prym pozwalają osiągnąć wysoką kulturę pracy. Są doskonale zaprojektowane, funkcjonalne i niezawodne, czemu zawdzięczają swoją wciąż niesłabnącą popularność.

  Najbardziej rozpowszechnionymi i zarazem pożądanymi produktami Prym są zapięcia odzieżowe. Najpopularniejsze produkty tego typu to popularne zapięcia zatrzaskowe, znane również jako napy, guziki montowane gwoździem nitującym, nity jeansowe, oczka odzieżowe i techniczne, a także zamki błyskawiczne. Co jeszcze znajduje się w ofercie firmy Prym? Lista produktów jest długa. To m.in. akcesoria z tworzyw sztucznych, guziki, klamry i zatrzaski do oblekania, kolekcje ozdobnych wierzchów zatrzasków, guzików oraz innych akcesoriów i dodatków krawieckich. Zależy Ci na pracy z produktami stworzonymi bez kompromisów w kwestii jakości? Jeśli tak – kategoria „Prym: dodatki i akcesoria krawieckie” powinna Cię zainteresować!

  Produkty Prym w sklepie Dresówka.pl

  Jednymi z najpopularniejszych produktów firmy Prym dostępnych w naszej ofercie są napy. To praktyczne, uniwersalne i łatwe w montażu zatrzaski, doskonale sprawdzające się jako zapięcia w kurtkach, kombinezonach i mundurach. Prym ma w swojej ofercie również tzw. springi, czyli mniejsze napy, które idealnie nadają się na zapięcia np. w ubrankach dziecięcych. Napy montuje się łatwo i ekspresowo. Przydatnym narzędziem do ich przytwierdzenia do materiału jest napownica (praska kaletnicza). Istnieją różne rodzaje napownic: jedne są przeznaczone do nap plastikowych, inne zaś pozwalają mocować napy metalowe. Oba rodzaje znajdziesz w sklepie Dresówka.pl. W naszym asortymencie posiadamy wysokiej jakości, proste w obsłudze napownice. Prawdopodobnie najlepszym wyborem jest dedykowana napownica marki Prym umożliwiająca mocowanie nap metalowych oraz plastikowych.

  Popularnymi akcesoriami produkowanymi przez firmę Prym są także oczka metalowe. Posiadają one szerokie spektrum zastosowań. Są nieocenionym wykończeniem otworów w materiałach. Przydają się, gdy trzeba zrobić przelotki dla sznurków w torebce, ale też w bluzach z kapturem czy spodniach. Marka Prym to także doskonałe nity kaletnicze, które mogą zostać potraktowane jako ozdoba poszczególnych wyrobów, np. ubrań z jeansu, ale też jako zabezpieczenie fragmentów materiału.

  Produkty firmy Prym, które możesz znaleźć w sklepie Dresówka.pl, to oczywiście znacznie więcej niż napy, oczka i nity kaletnicze. To także zupełnie podstawowe narzędzia krawieckie: nożyczki, miarki, taśmy i wiele, wiele więcej. Warto pamiętać, że Prym produkuje także znakomite igły. Igły wydają się prostymi akcesoriami, ale ich rola w zakładzie krawieckim (profesjonalnym lub domowym) jest bardzo istotna. Właśnie dlatego warto zawsze stawiać na sprawdzone, dobrze wykonane igły, które nie złamią się podczas wykonywania prac. Na igłach Prym z pewnością można polegać. Igły do materiałów typu single jersey, jeansu, skóry – w tej kategorii znajdziesz je wszystkie!

  Prym to także większe sprzęty, np. żelazka. Szczególnie polecamy znakomite żelazko Mini Prym. Z jednej strony pozwala ono osiągnąć perfekcyjne rezultaty, z drugiej zaś jest bezpieczne dla prasowanych ubrań. Żelazko jest szczególnie polecane do wrażliwych materiałów. Może być stosowane np. jako żelazko mobilne. Niewielkie rozmiary i dołączony do zestawu dedykowany pokrowiec znacznie ułatwiają jego transportowanie.

  Postaw na jakość. Wybierz produkty marki Prym!

  + show more