Menü
Blog
DE | PLN
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  15 Artikel

  Metall-Reißverschluss

  Metallreißverschlüsse sind eine praktische Lösung, mit der Sie zwei Stoffstücke vorübergehend miteinander verbinden können. Reißverschlüsse werden bei der Herstellung von Handtaschen, Rucksäcken, Aktentaschen und Lederaccessoires aller Art eingesetzt. Reißverschlüsse werden auch zur Herstellung von Kissen und Einrichtungsgegenständen verwendet. Ihr häufigster Verwendungszweck ist jedoch die Bekleidungsindustrie. Metallreißverschlüsse sind ein Standardverschluss für Jacken, Westen und Sweatshirts. Hosen ohne sie sind kaum vorstellbar. Als Hosenschlitze werden nicht trennbare Metallreißverschlüsse verwendet. Diese Arten von Metallschlössern haben das sogenannte ein Anschlag, der verhindert, dass sich das Schloss in zwei Hälften trennt. Im Dresówka.pl-Shop können Sie hochwertige, gut aussehende, nicht trennbare Metallreißverschlüsse kaufen!

  15 Artikel

  BŁYSKAWICZNE ZAMKI METALOWE

  Zamki metalowe znane są od dziesięcioleci. Pierwsze rozwiązania, które bazowały na podobnej zasadzie działania, pojawiły się już w XIX w. Początkowo jednak nie były one powszechnie stosowane. Zamki metalowe przypominające ich współczesną wersję pojawiły się w kolejnym stuleciu. Współczesny zamek błyskawiczny, czyli dwa rzędy plastikowych lub metalowych ząbków, naprzemiennie tworzących zapięcie po zaciągnięciu suwaka, w 1917 r. opatentował szwedzki inżynier Gideon Sundback. Co ciekawe, z jego patentu początkowo korzystali producenci kombinezonów lotniczych, jak i samych samolotów. W krótkim czasie zamki metalowe stały się powszechnie stosowane również przy produkcji odzieży i dodatków odzieżowych.

  Zamki metalowe są niezastąpione wszędzie tam, gdzie potrzebne jest czasowe połączenie dwóch kawałków materiału. Gwarantują pewne zapięcie, są wygodne i – jak sama nazwa wskazuje – błyskawiczne w działaniu. Trwałością znacznie przewyższają zamki błyskawiczne wykonane z plastiku. Istnieje wiele rodzajów zamków błyskawicznych. Jednym z głównych podziałów jest podział na zamki błyskawiczne rozdzielcze i nierozdzielcze. Zamki metalowe nierozdzielcze posiadają tzw. ogranicznik, który – w przeciwieństwie do zamków rozdzielczych – uniemożliwia rozdzielanie się na dwie połówki. Pierwsza odmiana jest stosowana w rozporkach, kieszeniach spodni itp. Druga natomiast w kurtkach, kamizelkach, bluzach i płaszczach.

  Zamki metalowe nierozdzielcze – idealnie na rozporek

  Szukasz wysokiej jakości zamków metalowych nierozdzielczych, na których można polegać? Jesteś w odpowiednim miejscu. W sklepie Dresówka.pl kupisz zamki metalowe nierozdzielcze w dwóch kolorach: czarnym i jeans. Kolory te odpowiadają najczęstszym zastosowaniom zamków metalowych nierozdzielczych. Jeśli chcesz uszyć spodnie, oba warianty będą idealne. Oferowane przez nas zamki metalowe nierozdzielcze w kolorze jeans posiadają mosiężne wykończenie. Kolor wykończenia ich czarnych odpowiedników to oksyda. Oba prezentują się znakomicie jako rozporki czy zapięcia handmade'owych torebek. Wyróżnia je wysoka trwałość, pozwalająca na wieloletnie użytkowanie. Nasze zamki metalowe nie stwarzają problemów. Są rozwiązaniem niezawodnym, eleganckim i genialnym w swojej prostocie!

  Produkcja spodni jeansowych, gdzie dużo częściej niż po guziki sięga się po zamki metalowe nierozdzielcze, bynajmniej nie wyczerpuje puli zastosowań tego popularnego rodzaju zamka błyskawicznego. Nasze zamki metalowe nierozdzielcze, w szczególności zaś zamek metalowy w kolorze czarnym, pozwolą Ci uszyć wspaniałą kosmetyczkę. Możesz potraktować ją standardowo i przechowywać w niej ulubione kosmetyki, ale też inne produkty, np. najpotrzebniejsze leki i suplementy diety, które zawsze chcesz mieć przy sobie. Własnoręcznie wykonana kosmetyczka z wygodnym i ekspresowym zapięciem na zamek metalowy nierozdzielczy oczywiście przyda się na co dzień, ale najbardziej docenisz ją dopiero wtedy, gdy wybierzesz się w daleką podróż. Porządnie wykonana kosmetyczka z solidnym zamkiem nigdy Cię nie zawiedzie!

  Nasze zamki metalowe nierozdzielcze to rozwiązanie dla osób ceniących sobie niezawodność. W naszej ofercie znajdziesz jednak również inne rodzaje wysokiej jakości zamków błyskawicznych. Znajdziesz je, odwiedzając kategorię „Taśmy suwakowe, taśmy zamkowe”. Posiadamy taśmy zamkowe w różnych kolorach, tak by dobór odpowiedniej do danego projektu nie przysparzał problemów. Każda taśma suwakowa dostępna w sklepie Dresówka.pl jest sprzedawana na metry. Kup dokładnie taką długość wybranej taśmy, jaka jest Ci potrzebna. W razie potrzeby do każdej taśmy możesz dokupić u nas odpowiedni suwak. Taśma suwakowa żyłkowa, żyłkowa dekoracyjna, taśma suwakowa kostkowa, a może wodoodporna? Każdy z tych rodzajów zamków błyskawicznych kupisz w naszym sklepie. Polecamy!

  + show more