Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  6 produkt(ów)

  Baranek to imitacja owczej wełny

  Baranek to imitacja owczej wełny - materiał niezwykle miękki, delikatny i przyjemny w dotyku. Nadaje się idealnie do szycia modnych kardiganów, ciepłych płaszczy i bluz. Można go użyć jako podszewkę w kurtkach, śpiworach czy mufkach. Jest doskonały na poduszkę, kocyk, otulacz i narzutę. Baranek, oferowany w naszym sklepie, składa się z włókien syntetycznych - w 80% z modakrylu, a w 20% z poliestru. Modakryl nie gniecie się, jest sprężysty i szybko schnie, poliester ma podobne właściwości. 

  6 produkt(ów)

  Baranek - czym się charakteryzuje? 

  Baranek jest tkaniną grubą, puszystą, ciepłą i przyjemną dla skóry. To materiał stworzony z włókien syntetycznych (modakryl 80%, poliester 20%). Doskonale wpisuje się w obecne trendy modowe. Tkanina baranek to materiał o szerokim spektrum zastosowań, można z niego zrobić podszycie do bluz, płaszczy i kurtek oraz wykończyć kołnierze i kaptury. Baranek jest imitacją owczego futra. To materiał, który jest stosowany do ocieplenia lub podszycia odzieży. Można go również wykorzystać do uszycia przytulnych rękawiczek, ciepłych czapek i szalików. To tkanina, która jest odpowiednia zarówno dla osób szyjących od wielu lat, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z krawiectwem. Zobacz jakie kolory tej tkaniny są dostępne w naszym sklepie! 

  Tkanina baranek - zastosowanie 

  Tkanina baranek jest imitacją owczego futra, stworzoną z włókien syntetycznych. Jest puszysta, ciepła i przyjemna dla skóry. Można ją używać nie tylko jako element odzieży (podszycie płaszczy, kurtek, wykończenie kołnierzy i kapturów), ale także jako element dekoracyjny wnętrz. Tkanina baranek nadaje się bowiem do uszycia mięciutkich koców, otulaczy, uroczych poszewek na poduszki oraz legowiska dla swojego pupila. Ponadto można wykorzystać ten materiał do uszycia rękawiczek, czapek i ciepłych szalików. Odwiedź nasz sklep internetowy i wybierz coś dla siebie!

  + rozwiń opis