Menu
Blog
PL | PLN
0 0

  WZORY LICENCYJNE


  Produkty licencyjne oferowane w sklepie Dresówka.pl Sp. z o.o. Sp. k. przeznaczone są do użytku prywatnego. Wykorzystywanie tych produktów w celach komercyjnych jest zabronione.

  DOZWOLONE JEST:

  1. Użycie materiałów licencyjnych do uszycia ubrań i akcesoriów wyłącznie na użytek prywatny.
  2. Publikowanie zdjęć ubrań i akcesoriów uszytych z materiałów licencyjnych na użytek prywatny w mediach społecznościowych i na blogach.
  3. Wykorzystywanie materiałów zawierających licencję do promocji sprzedaży materiałów w swoim sklepie/punkcie sprzedaży.
  4. Szycie ubrań “na zamówienie” z wykorzystaniem materiałów licencyjnych, pod warunkiem, że są to pojedyncze, spersonalizowane egzemplarze wykonane z materiału powierzonego przez klienta.
  5. Dalsze dystrybuowanie materiałów zawierających licencję w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

  ZABRONIONE JEST:

  1. Wykorzystywanie materiałów licencyjnych w sposób komercyjnych, tj. zabronione jest sprzedawanie ubrań i akcesoriów uszytych z materiałów licencyjnych. Do celów komercyjnych niezbędna jest osobna licencja.
  2. Reklamowanie i rozpowszechnianie uszytych ubrań i akcesoriów z materiałów licencyjnych, w celach komercyjnych (sprzedażowych).
  3. Publikowane zdjęć i plików graficznych/pdf (będących produktem handlowym) przedstawiających uszyte ubrania i akcesoria.