Menu
Blog
PL | PLN
0 0

  NASZE MATERIAŁY

  W naszym sklepie oferujemy dzianiny zarówno polskiej jak i zagranicznej produkcji. Staramy się selekcjonować wyłącznie najlepsze możliwe produkty. 

  Lata doświadczeń pozwoliły nam na stworzenie oferty, w której jakość jest najważniejszym atutem.

  Od wiosny 2016 roku zostaliśmy również producentem dzianin. Skupiamy się na dostarczeniu dzianin bawełnianych (również z dodatkami elastanu, lnu czy poliestru), o niespotykanej na polskim rynku jakości. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze przędze kompaktowane, które odznaczają się dużo większą gładkością niż przędze czesane. Dzięki temu dzianiny wyróżniają się chwytem, a gładka powierzchnia pozwala na wykonanie lepszej jakości nadruków.
  Dzianiny są barwione w najlepszej farbiarni w tym zakątku świata, a do ich wykończenia używamy najlepszych zmiękczaczy. Nasze dzianiny przechodzą o dwa procesy uszlachetniające więcej niż dzianiny innych producentów. Korzystamy z tzw „pełnej opcji” tego co obecnie jest dostępne w temacie uszlachetnienia dzianiny :) A dzięki własnej produkcji możemy to wszystko zaoferować w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  Materiały naszej produkcji:

  -PE260 - nasz złoty środek, królowa wszystkich pętelek, dresówka idealna ;) Dzianina która zastąpi jednocześnie PE240 i E300, które oferowaliśmy do tej pory. I nie chodzi tutaj bynajmniej o samą gramaturę. 
Pętelki 240g wykonywane są z przędzy 15. Cieńsza i gładsza. Dlatego są bardziej miłe w dotyku, mają gładszą strukturę, a nadruk na niej wychodzi ładniejszy (przez tę gładkość oczywiście). Natomiast pętelki E300 wykonywane są z przędzy 20. Jest ona przeznaczona do grubszych materiałów, dzianina sprawia wrażenie bardziej mięsistej, ale jej powierzchnia nie jest gładka, w dotyku jest sztywniejsza i mniej delikatna, słabo nadaje się na drukowanie. 
My to połączyliśmy. Z wierzchu stosujemy przędzę 15, a od spodu przędzę 20. Czyli łączymy najlepsze cechy obu materiałów
  :) Oczywiście wszystko z super przędzy kompozytowanej, zarówno wierzch jak i spód.

  TE210 - singiel jersey/t-shirt z elastanem 210g - najpopularniejszy materiał typu dżersej, elastyczny, wyjątkowo gładki i przyjemny w dotyku :)

  P/TE - Paski single jersey - nasz pierwszy produkt, dzianina w paski z kolorowej przędzy.

  ST - ściągacze gładkie - ściągacze o gramaturze 260g/m2, idealne do cieńszych materiałów

  
SD - ściągacze prążkowane - ściągacze prążkowane 430g/m2, idealne do grubszych dzianin
-P/SD - ściągacze w paski - śćiągacze prążkowane w paski z przędzy kolorowej

  D300 - najpopularniejsza dresówka drapana (z miśkiem od spodu), 300g/m2, z dodatkiem poliestru.

  T180 - single jersey / t-shirt 100% bawełny, 180g/m2


  Dzianiny innych producentów:

  -X220 Premium - super dzianina polskiej produkcji. Zastępuje u nas P240 100% bawełny. Posiada dodatek elastanu, ale wykorzystany w dosć neistandardowy sposób, przez co elastycznością przypomina dzianiny 100% bawełniane, ale nie wypycha się, nie odkształca.

  -M260 - futerko na koce i szlafroki

  A także doskonale Wam znane dzianiny importowane z Turcji oraz Chin, czyli:

  -X250 Premium - turecka dzianina pętelkowa 250g/m2
  -X160 Premium - turecka dzianina t-shirt 160g/m2
  -Single jersey z pęczkami - dzianiny t-shirt z białymi pęczkami
  -Denim - dzianiny imitujące jeans/denim

  -Polary minky - plusz/polar tłoczony w kropki, serca i gwiazdki, oraz plusz czesany w gwiazdki. Produkcja Chińska


  W naszej ofercie nie brakuje również dzianin limitowanych, dostępnych w mniejszych lub większych seriach, dostępnych sezonowo.