Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  48 produkt(ów)

  Ściągacze gładkie

  Ściągacze gładkie są produktem najwyższej jakości, wyprodukowanym w Polsce. Składają się z bawełny i włókien syntetycznych. To element wykończeniowy, wykorzystywany w krawiectwie. W zależności od odzieży - ociepla ją, zabezpiecza przed rolowaniem lub ozdabia. Ściągacze gładkie używane są do wykończenia tkanin cienkich - nie dominują stroju. Dodatek włókien syntetycznych gwarantuje rozciągliwość ściągaczy, natomiast bawełna zapewnia im lekkość i miękkość. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór ściągaczy w przystępnej cenie!

  48 produkt(ów)

  Ściągacze gładkie - czym się charakteryzują? 

  Ściągacze gładkie są dzianiną wykonaną z bawełny i włókien syntetycznych. Dodatek elastanu gwarantuje elastyczność. Ściągacze gładkie, w sklepie Dresówka, są wyprodukowane w Polsce. Nadają się do wykończenia wielu różnych części garderoby, między innymi: koszulek, bluzek, spódnic i sukienek. Zabezpieczają tkaninę przed rolowaniem i chronią brzegi ubrań przed zniszczeniem. Mogą stanowić wykończenie kołnierzyka i rękawów. Każda osoba związana jakkolwiek z branżą odzieżową wie, że ściągacze są nieodłącznym elementem wykończeniowym wielu ubrań. Ściągacze gładkie są często wykorzystywane w krawiectwie. W naszym sklepie internetowym Dresówka.pl znajdziesz wiele kolorów tej dzianiny. Na pewno zdołasz dobrać odpowiedni ściągacz do uszytej przez siebie odzieży!

  Ściągacze odzieżowe - zastosowanie 

  Ściągacze odzieżowe, w zależności od potrzeb, różnią się między sobą składem i grubością. Są nieodłącznym elementem szytych ubrań - stanowią ich wykończenie. Ściągacze odzieżowe służą do obszycia kołnierzyków, spodni i rękawów, bywają też elementem ozdobnym odzieży. Ściągacze gładkie nadają się idealnie do wykończenia bluzek, spódnic, sukienek, koszulek, a także do dodatków takich jak: rękawiczki, czapki i mufki. To element, który zapobiega rolowaniu się tkaniny i zabezpiecza ją przed zniszczeniem. Dzięki domieszce elastanu (włókna syntetycznego), ściągacze odzieżowe są elastyczne, natomiast bawełna zapewnia im miękkość i przyjemność w dotyku. Nasz sklep internetowy obfituje w różne rodzaje i kolory ściągaczy. W naszym asortymencie znajdziesz takie kolory jak turkusowy, różowy, pomarańczowy, żółty, zielony i wiele innych. 

  Ściągacze elastyczne - zalety 

  Ściągacze elastyczne, w zależności od rodzaju, są stosowane do dzianin cienkich bądź grubych. Elastan w składzie zapewnia im rozciągliwość i wytrzymałość, natomiast bawełna miękkość. Ściągacze elastyczne, w naszym sklepie internetowym Dresówka, są w pełni wyprodukowane w Polsce. To nieodłączny element krawiectwa, służy do wykończenia ubrań - ściągacz ma za zadanie ukryć i zabezpieczyć brzegi. Może też pełnić funkcję ozdobną. Zarówno osoby, które szyją zawodowe, jak i te, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z krawiectwem, wiedzą dobrze, że rodzaj ściągacza należy dobrać w zależności od użytej dzianiny w ubraniu. Jeśli chodzi o odzież dziecięcą, kolorowy ściągacz może być jednym z ciekawych elementów, do tego będzie chronił przed dostaniem się zimna za odzież naszej pociechy. Ściągacze elastyczne zasługują na uwagę każdej krawcowej - są sprężyste i miłe w dotyku. Można wybrać ściągacz w takim samym kolorze, jak szyta przez nas bluzka, bądź w innym, aby dodać mu charakteru. Ściągacz nie musi pełnić jedynie funkcji zabezpieczającej, może też ozdabiać dzianinę przede wszystkim w przypadku dzieci. 

  + rozwiń opis