Menu
Blog
PL | PLN
0 0

  TUTORIAL PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

  Poniżej, przygotowaliśmy dla Państwa krótki przewodnik poruszania się po programie lojalnościowym.

  Z dniem 31.03.2017 startujemy z programem lojalnościowym, w którym będziecie mogli wymienić punkty na nagrody. Punkty są zbierane przy każdym zakupie. Ich aktualne saldo można sprawdzić w swoim panelu klienta. Nagrodami w programie będą w większości niedostępne w żaden inny sposób gadżety oraz upominki związane z najpopularniejszymi projektami sklepu Dresówka.pl, nietypowe materiały, profesjonalne wykroje oraz wiele innych. Za każde 10zł wydane w naszym sklepie otrzymają Państwo 1 pkt

  Krok 1: Logujemy się na konto w sklepie.

  Program lojalnościowy

  Krok 2: Wybieramy zakładkę PROGRAM LOJALNOŚCIOWY widoczną na naszym koncie po lewej stronie ekranu.

  Program lojalnościowy

  Krok 3: W zakładce PROGRAM LOJALNOŚCIOWY możemy sprawdzić, ile punktów posiadamy oraz wybrać interesującą nas nagrodę kilkając w zdjęcie.

  Program lojalnościowy

  Krok 4: Po przejściu do nagrody klikamy w przycisk WYBIERZ NAGRODĘ.

  Program lojalnościowy

  Krok 5: Nagroda została dodana do naszego koszyka i zostanie zrealizowana wraz z naszym zamówieniem. Jednocześnie informujemy że nie wysyłamy nagród z programu lojalnościowego w oddzielnych przesyłkach. 

  Program lojalnościowy

  Nagrody w formie produktów do pobrania

  W przypadku wymiany punktów z programu lojalnościowego na jeden z dostępnych wykrojów, produkt ten będzie dostępny do pobrania w formie pliku PDF w panelu klienta, w zakładce "Moje produkty do pobrania". Po opłaceniu zamówienia, do którego dodano nagrodę, produkt ten staje się dostępny po kliknięciu w link pobierania produktu.

  Ilość pobrań każdego produktu, ograniczona jest do 2, po wyczerpaniu limitu produkt jest niedostępny.

  Nagrody do pobrania