Menu
Blog
EN | GBP
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  6 Item(s)

  6 Item(s)

  Lyocell we wzory – tkanina doskonała i ekologiczna

  Coraz większa popularność lyocellu uważana jest za kamień milowy w funkcjonowaniu przyjaznych środowisku, biodegradowalnych materiałów. Lyocell jest materiałem proekologicznym z uwagi na znacznie mniejsze zużycie wody przy jego wytwarzaniu w porównaniu z procesami produkcji innych włókien. Lyocell powstaje w specjalny sposób – z celulozy pozyskanej z pulpy drzewnej. Tkanina, jaką jest lyocell, jest zatem przyjazna środowisku, gdyż podczas jej powstawania nie zachodzą żadne toksyczne procesy, nie zanieczyszcza się wody ani gleby. Ze względu na to, że coraz więcej konsumentów oprócz jakości materiału bierze pod uwagę również to, z jakiego uszyte są nasze ubrania oraz czy są przyjazne naszemu środowisku, lyocell zawojował serca wielu miłośników mody!

  Lyocell, także lyocell we wzory dostępny w naszym sklepie, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których dobra prezencja jest istotna w wielu codziennych i zawodowych przestrzeniach. Pamiętajmy, że nienaganny i wytworny strój pomaga nam poczuć się komfortowo i pewnie. Estetyczne kreacje i eleganckie zestawy ubrań tworzone z tkaniny, jaką jest lyocell we wzory, niewątpliwie dodadzą nam pewności siebie i pozwolą osiągać cele. Lyocell to niesamowicie uniwersalne włókno – można z niego uszyć letnie, zwiewne sukienki, jak również garsonki czy luźne, modne obecnie oversizowe garnitury, marynarki czy spodnio-spódnice. Lyocell nie elektryzuje się i jest bardzo higroskopijnym materiałem, dzięki czemu ma doskonałe właściwości higieniczne i sprawdzi się w każdych, nawet nerwowych okolicznościach.

  Lyocell we wzory w sklepie Dresówka.pl

  Nasz lyocell we wzory materiał skutecznie ochładza, reguluje temperaturę ciała i znakomicie pochłania wilgoć, dlatego sprawdzi się w upały. Jeśli wybierasz się na wakacje w południowe rejony świata, zaopatrz się w ki