Menu
Blog
EN | GBP
0 0
  + show more
  FILTER
  Sort

  1 Item(s)

  WSZYWKA PRZEPIS PRANIA

  Odzież typu handmade nie ma sobie równych. Rzeczy, które postanawiasz uszyć a własną rękę, mają zupełnie inną wartość. W przypadku odzieży handmade'owej to Ty wybierasz krój, materiał i wszystkie te elementy, które mają bezpośrednie przełożenie na walory estetyczne i funkcjonalne ubrania. Handmade to wartość, którą warto podkreślać. Jest na to kilka sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z galanterii drewnianej, a dokładniej: z drewnianych tabliczek-metek z napisem „Handmade”, „Made with love” lub innym. Handmade'owy charakter ubrań świetnie podkreślają również wszywki „instrukcja do prania”. Tzw. przepis prania to must have przy ambitnych projektach handmade'owych, zwłaszcza tych przeznaczonych na sprzedaż. W naszym sklepie kupisz przepis prania z wyraźną informacją „100% Handmade”.

  1 Item(s)

  ABC CZYLI WSZYWKA Z INSTRUKCJĄ PRANIA

  Wszywki z zawartą instrukcją, jak prać daną odzież, znamy z większości ubrań. Ich funkcją jest przede wszystkim informowanie, w jaki sposób dbać o ubranie, tak by nie zniszczyć go podczas prania, suszenia lub prasowania. Przepis prania jest niezbędny przy wszelkich produktach przeznaczonych na sprzedaż. Zgodnie z przepisami regulującymi bezpieczeństwo i znakowanie produktów włókienniczych na wyrobach tekstylnych muszą być podane informacje dotyczące sposobu ich konserwacji. Informacje te to m.in. znaki ostrzegawcze. Znaki te mogą informować np. o możliwości lub zakazie chemicznego czyszczenia danego ubrania, temperaturze prasowania, temperaturze, w jakiej ubranie może być prane, o sposobach suszenia itp.

  Jesteś krawcową lub projektantką? Prowadzisz swój handmade'owy butik, sprzedając autorskie, ręcznie robione sukienki, bluzki lub inne części garderoby? Nie zapomnij opatrzyć ich wszywką „instrukcja do prania”. Przepis prania sprawi, że ubranie będzie wyglądać „bardziej wiarygodnie”, a informacja „100% Handmade” przyda mu dodatkowego uroku. Estetyczny i odpowiadający wszelkim normom przepis prania kupisz w sklepie Dresówka.pl.

  Przepis prania z logo Dresówka.pl. „100% Handmade”

  Proces prania nie jest niczym skomplikowanym - pod warunkiem, że wiesz, jak prać daną odzież. Na podstawie właściwości poszczególnych ubrań sortuje się je, uwzględniając kolor, rodzaj tkaniny oraz przede wszystkim wskazaną temperaturę prania. O wszystkim tym informują symbole na metkach ubrań. Stosując się do nich, możemy być spokojni, że pierzemy, suszymy i prasujemy nasze ubrania we właściwy sposób. Odpowiednio wykonany przepis prania, opatrzony symbolami odpowiadającymi obowiązującym standardom, to podstawa. W sklepie Dresówka.pl kupisz wszywki „instrukcja do prania” wierne normom, dzięki którym każdy, kto kupi wykonane przez Ciebie ubranie lub kogo takim ubraniem obdarujesz, będzie spokojny o jego pielęgnację.

  W naszym sklepie możesz wybrać wszywkę „instrukcja do prania” odpowiadającą konkretnym materiałom. Niezależnie, czy dany materiał – i co za tym idzie - wykonaną z niego odzież można pać w temperaturze 30, czy 40 stopni Celsjusza, w sklepie Dresówka.pl znajdziesz odpowiednią metką zawierającą adekwatny przepis prania. Nasze wszywki „instrukcja do prania” zawierają także inne istotne informacje, związane m.in. z suszeniem i prasowaniem. To, co wyróżnia je spośród innych podobnych metek, to adnotacja „100% Handmade” oraz subtelne logo Dresówka.pl. Nasze metki są wykonane z poliestru. Niewyczuwalny nadruk został wykonany niezwykle trwałą techniką druku sublimacyjnego. Szerokość naszych metek to 3 cm. Długość po złożeniu i wszyciu wynosi 2 cm. Wszywki „instrukcja do prania” sprzedajemy w kompletach zawierających 6 metek.

  Przepis prania to idealne dopełnienie każdego własnoręcznie wykonanego ubrania. Takie ubrania, stworzone z pasją i posiadające „duszę”, w przeciwieństwie do wielu produktów z popularnych sieciówek nie są typowymi jednorazówkami, które nosi się do pierwszego prania. Właśnie dlatego przepis prania w przypadku ubrań handmade'owych ma szczególne znaczenie, a informacje, które się na nim znajdują, mają bezpośrednie przełożenie na komfort użytkowania własnoręcznie wykonanej odzieży oraz jej trwałość. Chodzi też o względy prestiżowe, jak i szacunek do klienta lub osoby, która będzie nosić efekt naszej krawieckiej pracy. Każdy szanujący się twórca ubrań i dodatków musi wpisać się w pewne standardy. To m.in. oznaczenia, z jakich materiałów wykonany jest dany wyrób, ale też przepis prania. Minimalistyczne i spełniające obowiązujące normy wszywki „instrukcja do prania” kupisz w sklepie Dresówka.pl!

  + show more