Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  37 produkt(ów)

  Tkanina Ortalion pikowany

  Ortalion pikowany to tkanina, która składa się z trzech warstw - ortalionu klasycznego i owaty poliestrowej (warstwy zewnętrznej) oraz flizeliny (warstwy wewnętrznej). Materiał jest pikowany za pomocą ultradźwięku w romby. Można nim ocieplić odzież. Ortalion jest śliski i trwały, w pełni wodoodporny. Składa się z włókien syntetycznych. Jest odporny na zagniecenia. To tkanina idealna do szycia kurtek czy płaszczy. Odpowiednia na jesienno - zimową porę. Nadaje się również do produkcji odzieży dla zwierząt. 

  37 produkt(ów)

  Ortalion pikowany - czym się charakteryzuje? 

  Ortalion pikowany jest tkaniną wykonaną w 100% z poliestru. To materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, wiatr i rozciąganie. Ze względu na włókna syntetyczne, wyróżnia się dużą wytrzymałością. Ortalion jest lekki, gładki i nie prześwituje. To tkanina idealna na porę jesienno-zimową. Zabrudzenia na tym materiale są łatwe do usunięcia, dlatego nie trzeba go prać często, natomiast jeśli już znajdzie się w pralce - schnie  bardzo szybko. To tkanina, która charakterystycznie szeleści. Kurtki ortalionowe są popularne nie tylko wśród sportowców (biegaczy, miłośników wspinaczek górskich) - to tkanina, której właściwościami cieszą się wszyscy. Kurtka lub płaszcz wykonany z ortalionu chroni przed wiatrem i deszczem oraz zabezpiecza przed zimnem. Ortalion pikowany to zdecydowanie dobry wybór, kiedy pogoda za oknem nie dopisuje. 

  Ortalion - zastosowanie 

  Ortalion to tkanina, która może być wykorzystana do uszycia kurtek, płaszczy (zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych), peleryn ochronnych, kamizelek, worko-plecaków, spodni dresowych lub ubranek dla zwierząt. Coraz więcej osób przekonuje się do kurtek i płaszczy, które wewnątrz wypełnione są puchem syntetycznym, a z zewnątrz zabezpieczone ortalionem pikowanym. Takie kurtki są niesamowicie przydatne w porze zimowej. Utrzymują ciepło oraz chronią przed deszczem i śniegiem. Takie kurtki wyglądają dobrze w zestawieniu z bluzami i swetrami, są naprawdę modne w ostatnim czasie. Ortalion to materiał uniwersalny. Stosowany również do produkcji parasoli, plecaków i toreb. To idealny materiał na odzież wierzniową. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór!

  Ortalion pikowany - zalety 

  Ortalion pikowany jest tkaniną wiatroodporną i wodoodporną. Sprawdzi się idealnie jako materiał na odzież wierzchnią w porze jesienno-zimowej. To tkanina, która rzadko ulega zabrudzeniu, a jeśli już do tego dojdzie, to w łatwy sposób można ją wyczyścić. Ta tkanina jest łatwa w utrzymaniu. Ortalion pikowany charakteryzuje się dużą odpornością na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, wykonany jest z włókien poliestrowych. To materiał, który jest śliski, błyszczący i nieelastyczny. Kurtkę, wykonaną z tego materiału, można zabrać ,np. na wspinaczkę górską. Jest to materiał wytrzymały. Chroni przed wiatrem, deszczem i śniegiem, dlatego sprawdzi się również w warunkach górskich. W naszym sklepie internetowym znajdziesz dużo kolorów i wzorów. Uszyj coś oryginalnego dla siebie lub dla swoich bliskich!

  Ortalion pikowany składa się z trzech warstw: ortalionu klasycznego, owaty poliestrowej i flizeliny. Jest niesamowicie trwały. Nadaje się do szycia kurtek, płaszczy i kamizelek. Wykonany jest w 100% z poliestru. Nasz sklep obfituje w ortaliony drukowane, które są odpowiednie do produkcji odzieży. Można z nich uszyć kurtki, płaszcze i spodnie dresowe. Ortalion pikowany jest odpowiedzią na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ponadto jest modny i można go użyć, np. do produkcji torebek. Znajdź modny wzór dla siebie i bliskich!

  + rozwiń opis