Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  1-48 of 1279

  Drelich 220g - Drelich bawełniany na metry

  Drelich bawełniany jest bardzo mocną i grubą tkaniną, która z obu stron wygląda inaczej. Z jednej strony przypomina jeans przez skośną strukturę, z drugiej zaś grubą popelinę. Z racji swojej grubości, tkanina drelich to doskonały materiał na odzież, ale i tkanina tapicerowana, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, wytrzymała, odporna na ścieranie, a zarazem miła w dotyku. Uszyjesz z niej spódnice, sukienki, garsonki, a także okrycia wierzchnie, takie, jak płaszcze czy marynarki. Zapoznaj się z naszą ofertą kolorowych drelichów i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.

  1-48 of 1279

  Drelich – tkanina nie tylko na odzież

  Tkanina drelich to materiał o niezwykle uniwersalnym zastosowaniu. Można szyć z niego różnorodną odzież, od spódnic, sukienek, po płaszcze, marynarki czy żakiety, ale nie tylko. Oprócz tego z drelichu można też robić obrusy, pościele, pokrowce i dekoracje. Z pomocą drelichu udekorujesz więc swoje wnętrze w ciekawy i kreatywny sposób. Wystarczy dać się ponieść swojej wyobraźni. Możesz użyć go do dekoracji wnętrza domu albo sali restauracyjnej na przyjęcie.

  Poza ubraniami i dekoracjami, drelich bawełniany można wykorzystać do uszycia toreb, plecaków, nerek, kosmetyczek, shopperek czy nawet piórników dla dzieci. Co ciekawe, drelich ze względu na swoją wysoką jakość i wytrzymałość, stosowany jest także w tapicerstwie. Możesz więc użyć drelich do czegokolwiek tylko zechcesz. Decyzja należy do Ciebie. Nieważne, czego potrzebujesz, drelich sprawdzi się idealnie do wszystkiego. Warto więc go wybrać, bo rzeczy z niego zrobione posłużą na długie lata. Jest idealny na ubrania dla dzieci, które są ruchliwe i niedbałe, przez co łatwo się brudzą i niszczą odzież. Ubrań z drelichu nie zniszczą tak łatwo.

  Drelich bawełniany w sklepie Dresówka.pl 

  W naszym sklepie Dresówka.pl znajdziesz drelich bawełniany w różnorodnych kolorach i ciekawych wzorach. Najbardziej uniwersalny jest biały drelich, który możesz wykorzystać do wszystkiego. Idealny będzie na pościel czy obrus. Drelich z nadrukowanymi piłkami idealnie sprawdzi się na pościel dla małego fana piłki nożnej. Dzieci często uwielbiają także dinozaury, więc możesz wybrać też któryś