Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  1-48 of 420

  Lekka dzianina drapana 200g

  Lekka dzianina drapana 200g jest chętnie wybieranym materiałem przez naszych klientów. To dzianina łatwa w obróbce, czyli odpowiednia dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem. Z jednej strony jest gładka, a z drugiej wykończona meszkiem. Lekka dzianina drapana jest idealna do tego, by uszyć z niej bluzę, spodnie, sukienkę, spódnicę, czapkę i opaskę. Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. W naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo wzorów i kolorów tej dzianiny!

  1-48 of 420

  Lekka dzianina drapana - czym się charakteryzuje?

  Lekka dzianina drapana składa się w 100% z poliestru. Poliester jest stosunkowo młodym materiałem, ale już zdążył podbić rynek tekstylny. Dzianina drapana cechuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością. W naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo wzorów, gdzie przeważają motywy kwiatów, owoców, mandali, postaci z bajek, zwierząt oraz wiele innych. Wszystkie wzory są wykonane metodą druku cyfrowego. To wysokiej jakości druk, który nie pęka przy rozciąganiu. Jest niezwykle wytrzymały i odporny na ścieranie. Lekka dzianina drapana nie mechaci się w takim stopniu jak inne materiały. Układa się dobrze na sylwetce i jest wygodna w noszeniu. W naszym sklepie Dresówka znajdziesz wiele kolorów, z których na pewno zdołasz wybrać coś dla siebie!

  Dzianina drapana - zastosowanie

  Dzianina drapana wykorzystywana jest do szycia sportowych bluz, spodni, czapek oraz opasek. Jest niezwykle wytrzymała i odporna na mechacenie. Lekka dzianina drapana przepuszcza powietrze, co czyni ją materiałem całorocznym. W lecie można ją nosić bez okrycia wierzchniego, natomiast w zimie pod ubraniem. Z racji tego, że dzianina drapana jest wytrzymała, wzór wydrukowany na niej się nie rozciąga ani nie wyciera, a kolory nie tracą swojej głębi. To dzianina, która jest satysfakcjonująca zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem, jak i dla tych, którzy szyją od lat. Charakterystyczny meszek od wewnątrz sprawia uczucie przyjemnego dotyku. Dzianina drapana uznawana jest za materiał wytrzymały i odporny, ale także miły i przyjemny w dotyku. W zależności od gramatury jest cieńsza bądź grubsza. Warto zwrócić na to uwagę przy zakupie. Ilość kolorów i wzorów, w naszym sklepie, pozwala na to, byś mógł swobodnie wyrażać swój styl!

  Lekka dzianina drapana poliestrowa - zalety 

  Lekka dzianina drapana poliestrowa jest niesamowicie wytrzymała i odporna na ścieranie. Można ją prać bez strachu, że wzór na niej zblednie, czy się rozciągnie. Meszek od wewnętrznej strony daje uczucie przyjemnego dotyku. Ogromny wybór wzorów i kolorów sprawia, że można uczyć z niej wiele rzeczy: spodnie, bluzy, czapki czy opaski. Lekka dzianina drapana poliestrowa nie ma wygórowanej ceny. Ze względu na to, że przepuszcza powietrze, można ją nosić zarówno latem, jak i zimą pod ubraniem. Druk cyfrowy w połączeniu z tym materiałem daje niesamowity efekt. Dzianina drapana jest odporna na mechacenie. Wysokiej jakości wzór wykonany na tej dzianinie zawsze wygląda dobrze - kolor jest intensywny, a motyw wyraźny. Możesz wyrazić siebie poprzez odpowiedni wybór kolorów i wzorów, z których zdecydujesz się uszyć swoją odzież! 

  Jest mnóstwo różnych części garderoby, wykonanych właśnie z poliestru. Odzież wykonaną z tego materiału znajdziesz w każdym sklepie. Dzianina drapana poliestrowa ma właściwości zbliżone do bawełny i jest stosunkowo niedroga. Jeśli zamierzasz uszyć coś wyjątkowego, oryginalnego, czego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Ilość wzorów, kolorów i rodzajów materiałów sprawi, że na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie i bliskich! 

  + rozwiń opis