Menu
Blog
PL | PLN
0 0
  + rozwiń opis
  Filtruj
  Sortuj

  15 produkt(ów)

  Polar bawełniany

  Polar bawełniany to materiał niezwykle miękki i delikatny. W odpowiedni sposób utrzymuje ciepło i jest lekki. W naszym sklepie internetowym Dresówka.pl występuje w dwóch wersjach: jako materiał w pełni naturalny (bawełna 100%) i jako materiał mieszany (bawełna 80%, poliester 20%). Domieszka włókien syntetycznych sprawia, że materiał jest jeszcze bardziej wytrzymały. Polar bawełniany nadaje się idealnie do uszycia bluz, spodni, czepek, kominów, rękawiczek i szalików. Wybierz coś dla siebie i ciesz się wysoką jakością naszych materiałów!

  15 produkt(ów)

  Polar bawełniany - czym się charakteryzuje? 

  Polar bawełniany to tkanina oddychająca. Miękka i delikatna w dotyku, chętnie wykorzystywana w przemyśle odzieżowym. Nie mechaci się i nie rozrywa. Polar bawełniany to materiał, który chroni przed zimnem i bardzo dobrze odprowadza wilgoć. Jest często wykorzystywany jako tkanina na ubrania sportowe. Polar bawełniany składa się w 100%  z bawełny lub jest materiałem mieszanym. To materiał, który we właściwy sposób utrzymuje ciepło. Może służyć jako materiał na odzież dla dorosłych i dla dzieci. Jest odpowiedni dla osób ze skórą wrażliwą. To niezwykle trwała tkanina, która jest odporna na ścieranie. W naszym sklepie Dresówka.pl znajdziesz różne kolory tej tkaniny. Zapoznaj się z naszym asortymentem, wybierz coś dla siebie i ciesz się produktem wysokiej jakości! 

  Polar bawełniany - zastosowanie

  Polar bawełniany jest materiałem często wykorzystywanym w przemyśle odzieżowym. To tkanina miękka, oddychająca i przyjemna w dotyku. Można ją wykorzystać do uszycia ciepłych bluz, wygodnych spodni, jak również szalików, kominów, czapek i rękawiczek. Polar bawełniany sprawdzi się także jako materiał na koce, poduszki i maskotki. To tkanina odpowiednia dla dzieci i osób ze skórą wrażliwą. Polar bawełniany to materiał, który powinien znaleźć swoje miejsce zarówno w pracowniach osób, które szyją zawodowo, jak i tych, które szyją w domowym zaciszu z czystej pasji. Sprawdzi się idealnie porą jesienno-zimową. Chroni przed zimnem i doskonale zatrzymuje ciepło. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu! 

  Polar bawełniany na metry

  Polar bawełniany na metry to odpowiedni produkt dla osób, które szyją zawodowo lub z pasji. W naszym sklepie internetowym Dresówka.pl znajdziesz różne kolory tego materiału. To tkanina o szerokim spektrum zastosowań, łatwa w obróbce. Gwarantuje pełen komfort noszenia i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Nie powoduje nadmiernego pocenia się. To tkanina odporna i wytrzymała. Wybierz polar bawełniany na metry i ciesz się wysoką jakością tego produktu! 

  + rozwiń opis